Partnerzy serwisu:
Tabor i technika

Utrzymanie w czystości taboru przedmiotem przetargu PR

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Rawag
Growag
Radionika
Wago Elwag
Voith Turbo
3M
Aste
R&G Plus

Data publikacji:
16-01-2017
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

TABOR I TECHNIKA
Utrzymanie w czystości taboru przedmiotem przetargu PR
fot. Martyn JandułaEN57 Przewozów Regionalnych w Lublinie
Przewoźnik kolejowy, odpowiadający za połączenia regionalne w Polsce, rozpisał przetarg, w którym poszukuje firmy świadczącej usługę utrzymania w czystości taboru kolejowego. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania w zależności od miejsca oddziału firmy. Umowa ma obowiązywać do końca 2018 roku.

Przedmiotem zamówienia rozpisanego przez Przewozy Regionalne jest świadczenie usług utrzymania w czystości taboru kolejowego. Mowa tutaj o posiadanych przez przewoźnika wagonach osobowych, elektrycznych zespołach trakcyjnych, autobusach szynowych oraz lokomotywach.

Przetarg podzielono jednak na cztery oddzielne zadania, ze względu na położenie oddziału, na terenie którego będą świadczone usługi. Poszukiwanie wykonawcy dotyczy Oddziału Przewozów Regionalnych w Kielcach, Lublinie, Łodzi i Poznaniu.

Zamawiający wymaga, aby wykonawcy wykonywali zlecone usługi czyszczenia taboru kolejowego wykorzystując specjalistyczne przemysłowe urządzenia techniczne oraz przy użyciu środków chemicznych posiadających pisemne potwierdzenie możliwości stosowania w środkach komunikacji, ulegających biodegradacji oraz niemogących doprowadzić do uszkadzania części pojazdów.

W zakresie zadania przewidziano czyszczenie pobieżne, codzienne i okresowe. Zamawiający ponadto wymaga, aby firma prowadziła prace związane z usuwaniem graffiti, odfekalnianiem zbiorników, myciem pudeł i czyszczeniem lokomotyw.

Czas na składanie ofert w postępowaniu przetargowym trwa do 30 stycznia 2017 roku do godz. 12. Zamawiający przyjął jedyne kryterium oceny w postaci ceny. Termin realizacji zamówienia obejmuje okres od dnia podpisania umowy do dnia 31 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania puli środków przeznaczonych na przedmiot zamówienia.
Partnerzy działu

Rawag
Growag
Radionika
Wago Elwag
Voith Turbo
3M
Aste
R&G Plus

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5