Partnerzy serwisu:
Infrastruktura

Przewozy Regionalne spróbują naprawić zniszczony w wypadku autobus szynowy

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Data publikacji:
02-01-2020
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek Kolejowy

Podziel się ze znajomymi:

INFRASTRUKTURA
Przewozy Regionalne spróbują naprawić zniszczony w wypadku autobus szynowy
Fot. youtube.com/watch?v=-IEmV7IsfZU
Pomorski oddział Przewozów Regionalnych, spróbuje doprowadzić autobus szynowy SA109 o numerze 009 do stanu używalności. Zważywszy na skalę zniszczeń pojazdu, wydaje się to dziwna decyzja.

SA109 009, wykonujący kurs z Piły do Chojnic, 23 października 2017 na przejeździe kolejowym w Nowym Gronowie zderzył się ze śmieciarką. Wypadek okazał się poważny i aż kilkanaście osób trzeba było hospitalizować. O szczęściu może mówić maszynista pojazdu, który cudem ocalał z wypadku.

Uszkodzenia pojazdu były bardzo poważne. Biorąc pod uwagę wcześniejsze problemy z tą, produkowaną przez Kolzam, serią pociągów, niemal pewne było jego złomowanie. Obecnie jednak Przewozy Regionalne rozpisały przetarg na przegląd poziomu P5 oraz naprawę awaryjną autobusu szynowego SA109-009. Można się spodziewać, że doprowadzenie do używalności pojazdu będzie bardzo drogie, a być może nawet niemożliwe, z uwagi na to, że należy od do nielicznej serii pojazdów, a Kolzam, który był producentem, dawno nie istnieje.

Oferty w przetargu można składać do 3 lutego 2020. Jedynym kryterium wyboru oferty jest cena.
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5