Partnerzy serwisu:
Biznes

Trzy oferty na terminale mobilne PR

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Data publikacji:
01-09-2017
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

BIZNES
Trzy oferty na terminale mobilne PR
Fot. UMWD
W postępowaniu przetargowym na dostawę terminali mobilnych dla Przewozów Regionalnych zostały złożone trzy oferty.

Najtańszą złożyło konsorcjum TK Telekom i S&T Services – na kwotę 15 0084 250,56 złotych brutto. Minimalnie droższa była oferta Zibi i Polbiko – 15 187 867,80 złotych. Trzecią propozycję złożyła spółka Wasko – na kwotę 18 062 550 złotych. Wszystkie są poniżej kosztorysu, który wynosi 24 477 000 zł brutto. Pierwotne założenia przetargu zostały zaskarżone do Krajowej Izby Odwoławczej przez S&T.

Postępowanie obejmuje zakup i dostawę zastawów urządzeń mobilnych: terminali z wyposażeniem i dedykowaną aplikacją, drukarek mobilnych oraz oprogramowaniem do zarządzania urządzeniami. Obejmuje też serwis. W sumie terminali i drukarek ma zostać dostarczonych po 1780 sztuk. Zamówienie obejmuje też po 1980 akumulatorów zapasowych do terminali i drukarek oraz ładowarek sieciowych lub stacji dokujących i kart pamięci. Potrzebne są też rysiki, smycze, folie ochronne i futerały (po 2 tysiące sztuk) i 20 urządzeń do bezprzewodowej transmisji obrazu.

Termin realizacji zamówienia to 44 miesiące, w tym 8 miesięcy na dostawę urządzeń i 36 miesięcy asysty technicznej i serwisu gwarancyjnego. Kryteria oceny to cena (waga 70%), parametry techniczne (25%) oraz termin realizacji (5%).

Od kilku miesięcy trwa również postępowanie na dostawę 2150 terminali mobilnych w formie leasingu dla PKP Intercity. Niedawno przewoźnik ten ogłosił też zapytanie ofertowe dotyczące zakupu dwóch tysięcy tabletów dla pracowników drużyn konduktorskich PKP Intercity, 1525 sztuk tabletów dla pracowników drużyn trakcyjnych oraz na dostarczenie infrastruktury serwerowej z zainstalowanym systemu EMM, udzielenie licencji i migrację danych.
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5