Partnerzy serwisu:
Pasażer

Sukces połączeń do Łupkowa

Dalej Wstecz
Data publikacji:
14-07-2016
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Sukces połączeń do Łupkowa
PLKristof/wikipedia.org/CC BY-SA 3.0
Reaktywowane połączenia do Łupkowa są oblegane przez turystów. Województwo zdecydowało o puszczeniu na trasę bardziej pojemnego składu.

W sobotę 30 kwietnia odbył się inauguracyjny przejazd pociągu regio na trasie Rzeszów – Jasło – Zagórz – Łupków. Relację z przejazdu można znaleźć tutaj. W tym miejscu informowaliśmy o powrocie połączenia.

Jak poinformowała PAP Aleksandra Gorzelak–Nieduży z biura prasowego urzędu marszałkowskiego, w Rzeszowie zarząd województwa, po zapoznaniu się z wynikami frekwencji dot. kursującego od początku wakacji pociągu na tej linii, zdecydował o skierowaniu na tę trasę bardziej pojemnego dwuczłonowego autobusu szynowego.

Gorzelak–Nieduży zaznaczyła, że dzięki prowadzonej przez społeczników, a wspieranej przez samorząd województwa kampanii "KochamKolej" – promującej to połączenie, dotychczasowy autobus szynowy okazał się za mało pojemny. – Od najbliższej soboty na trasę z Rzeszowa do Łupkowa i z powrotem wyjedzie autobus szynowy, który może pomieścić około 260 osób, w tym 130 miejsc siedzących. Ma on także sporo miejsca na rowery – podkreśliła.

W pociągach tych zostanie umieszczony kodu dostępu QR, który umożliwia za pomocą smartfona wejście na stronę internetową społecznej kampanii "KochamKolej", gdzie są dostępne informacje na temat imprez powiązanych z transportem kolejowym.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5