NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

Poznań: Dźwig zabił jedną osobę. Operator był pijany?

| wś, Rynek Kolejowy 12.12.2011 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2011-12-12 18:21:33 Autor: user
---.dynamic.chello.pl
błąd w tytule

[Admin: Dzięki]
2011-12-12 18:37:55 Autor: gorzowianin...
---.138.239.193.bredband.3.dk
Mam tylko nadzieję że naprawdę pił PO a nie PRZED... Bo jak przed to bym walił dożywocie bez wahania. Bo właśnie to mnie wpienia (zarówno w takich wypadkach jak i kolejowych a co dopiero jak maszynista jest piany czy kierowca autobusu) - \"On\" niech cierpi ale często cierpią (nie raz giną) ludzie przez tą osobę. Tak więc jeszcze raz - mam nadzieję że pił po...
2011-12-12 18:48:22 Autor: DRaj
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
do kogo należał dźwig (do jakiej firmy)?
2011-12-12 19:55:40 Autor: 3,14
---.sti.net.pl
gorzowianin

o tym samym pomyślałem że zmył się bo był piany a potem do firmy wrócił żeby ustalić co ma mówić.
2011-12-12 19:59:31 Autor: gorzowianin...
---.191.193.88.bredband.3.dk
#3,14
No właśnie z jednej strony możliwe to jest że po takim wydarzeniu człowiek sięgnął po alkohol, ale znając realia był ten alkohol przed pracą... No ale nei chc osądzać. Mam nadzieje że to był \"zwykły\" błąd człowieka a nie mieszanka czlowiek+ alkohol
2011-12-12 20:19:02 Autor: stary kolejarz - emert
---.kopnet.pl
Jest ważniejsze pytanie . O ile był pijany to kto go dopuści do pracy. Przypuszca że na budowie jest tylu podwykonawców że nik nie wie kto u kogo pracuje.
2011-12-12 21:18:16 Autor: MK Lublin
---.ennet.pl

MK Lublin
@gorzowianin... Jeśli nawet faktycznie dziabnął sobie \"w stresie\" po całym tragicznym zdarzeniu to i tak można określić moment kiedy było to spożycie. Po oznaczeniu stężenia metabolitów etanolu w organiźmie będzie wiadomo - i można to zrobić nawet do 4 dni po fakcie...
2011-12-13 07:26:36 Autor: Rico
---.tktelekom.pl
Ale sobie napluł w życiorys, zginął człowiek maszynę można naprawić, szkody usunąć, ale życia nie zwrócisz.
2011-12-13 10:17:25 Autor: Łukasz Łenski
---.snd.pl
Byłem tam wczoraj jak akurat podnosili ten dźwig, tak około 19:15.
2011-12-13 14:20:51 Autor: nie polonista
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co to znaczy być \"piany\"?
2011-12-13 18:12:05 Autor: michu
---.play-internet.pl
to w poznaniu takie coś przenieście się na kujawy to w byle jakim zakładzie masz alkomat przy ustach
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.