Partnerzy serwisu:
Biznes

Firma Corail wdroży innowacyjne rozwiązania utrzymania zimowego w Polsce wspólnie z Nordic GSE

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Data publikacji:
31-05-2017
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
coraiil

Podziel się ze znajomymi:

BIZNES
Firma Corail wdroży innowacyjne rozwiązania utrzymania zimowego w Polsce wspólnie z Nordic GSE
CorailSystem Nordic dla Deustche Bahn
Corail zawarła międzynarodowe porozumienie o współpracy ze szwedzkim partnerem Nordic GSE. Corail to firma działająca na rynku od ponad 10 lat, z dominującym polskim kapitałem. Specjalizuje się w dostarczaniu systemów i urządzeń do utrzymania taboru szynowego.

Nordic GSE ma siedzibę w Sztokholmie i jest liderem w branży rozwiązań do utrzymania zimowego na rynku europejskim. Produkty Nordic są obecne w najważniejszych krajach Europy: w Polsce, Niemczech, Francji, Holandii, Belgii, Rosji oraz wszystkich krajach skandynawskich. Doświadczenie Corail w transporcie szynowym i Nordic GSE w dziedzinie utrzymania zimowego pozwoli na realizację nowych projektów badawczo-rozwojowych, których celem będą nowe systemy przeciwdziałające negatywnym skutkom zimowych warunków atmosferycznych.

Corail razem z Nordic GSE, po ponad 7 latach współpracy, która zaowocowała udanymi wdrożeniami projektów w Polsce, postanowiły połączyć siły w celu stworzenia kolejnych innowacji. Partnerstwo dotyczy minimalizowania oddziaływania skrajnie niskich temperatur i opadów śniegu w transporcie szynowym.
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5