Partnerzy serwisu:
Innowacje

Corail dostarczy urządzenia do obsługi toalet w pojazdach szynowych do Arabii Saudyjskiej

Dalej Wstecz
Partner działu

Partner działu:

Data publikacji:
06-07-2017
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

INNOWACJE
Corail dostarczy urządzenia do obsługi toalet w pojazdach szynowych do Arabii Saudyjskiej
Fot. Corail
Dzięki zebranemu doświadczeniu w dostawie produktów poza Unię Europejską, m.in. do Turcji, firma Corail dostarczy wyposażenie do zaplecza technicznego w Arabii Saudyjskiej. Klientem jest SAR, jeden z dwóch narodowych operatorów kolejowych, zarządzający 2750 km tras.

Przedmiotem zamówienia są nowoczesne pojazdy asenizacyjne. Zasilane akumulatorowo zestawy składają się z instalacji do odfekalniania, zabudowanej na samojezdnym wózku platformowym. Dzięki dużym zbiornikom o pojemności 2000 litrów możliwe jest sprawne wypompowanie i przetransportowanie nieczystości z wagonów. Ze względu na charakter pracy urządzenia są wyposażone w pompę samozasysającą, co czyni je niewrażliwymi na pracę na sucho. Opcjonalnie zestawy mogą być także wyposażone w zbiornik wody do płukania.

Corail jest także wykonawcą instalacji stacjonarnych, wyposażonych w maszty umożliwiające wypompowanie ścieków oraz uzupełnianie zbiorników z wodą. Podłączenie bezpośrednio do kanalizacji oszczędza czas potrzebny do opróżniania zbiorników. Stosowanie specjalistycznych systemów do obsługi toalet zwiększa szybkość i higienę pracy, co potwierdzają zadowoleni klienci w Polsce, m.in. Koleje Mazowieckie, PKP Intercity, Pesa i Newag.
Partner działu

Partner działu:

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5