Partnerzy serwisu:
Infrastruktura

Budimex zamontuje informację pasażerską na linii Ełk - Olsztyn

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Data publikacji:
05-01-2024
Ostatnia modyfikacja:
04-01-2024
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

INFRASTRUKTURA
Budimex zamontuje informację pasażerską na linii Ełk - Olsztyn
Fot. PKP Polskie Linie Kolejowe SAzdjęcie ilustracyjne
PKP PLK wybrała wykonawcę monitoringu i informacji pasażerskiej na peronach linii Olsztyn - Ełk. To element, który został pominięty przy niedawnej gruntownej modernizacji linii. 

PKP Polskie Linie Kolejowe rozstrzygnęły przetarg na budowę CSDIP (dynamicznej informacji pasażerskiej i SMW (monitoringu) na liniach nr 219 odcinek Olsztyn Gł. - Szczytno – Ełk Towarowy nr 220 odcinek Olsztyn Śródmieście Olsztyn Gutkowo. Zwycięzcą został Budimex, który zaoferował 24 mln zł brutto. To stosunkowo mały kontrakt jak na skalę działalności jednej z największej firm budowlanych na rynku. 

Gruntowny remont linii kolejowej 219 zakończył się na początku 2020 roku; mimo wydania 290 milionów złotych, na stacjach nie pojawiła się dynamiczna informacja dla pasażerów. Powstanie ona dopiero teraz. Niedawno PKP PLK otrzymała dofinansowania inwestycji w systemy dynamicznej informacji pasażerskiej na kolejnym odcinku linii - Szczytno – Ełk Towarowy.

Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5