Partnerzy serwisu:
Pasażer

Odcinek Szczytno – Ełk będzie zamknięty przez 10 dni maja

Dalej Wstecz
Data publikacji:
28-04-2020
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Odcinek Szczytno – Ełk będzie zamknięty przez 10 dni maja
Fot. PKP Polskie Linie Kolejowe SA
W dniach 4–14 maja 2020 r. na odcinku Szczytno – Ełk zostanie wprowadzona autobusowa komunikacja zastępcza. Ma to związek z prowadzonymi przez PKP PLK pracami modernizacyjnymi linii kolejowej – podało Polregio. 

Jak podaje Polregio, w autobusach komunikacji zastępczej przewóz wózków (w tym również wózków inwalidzkich) będzie utrudniony, a przewóz rowerów będzie niemożliwy. – Ze względu na zmiany uprzejmie prosimy pasażerów o sprawdzenie przed odbyciem podróży aktualnego rozkładu jazdy interesujących ich pociągów. Szczegóły znajdują się na tablicach odjazdów i przyjazdów, tablicach ogłoszeń oraz na stronach internetowych: polregio.pl oraz portalpasazera.pl – poinformował przewoźnik.

PKP PLK prowadzi modernizację linii kolejowej 219 Olsztyn – Ełk na odcinku Szczytno – Pisz – Ełk w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia. Po podpisaniu aneksu z Torpolem, termin został wyznaczony na maj 2020 roku

Trasa została otwarta dla pociągów po wykonaniu zasadniczych prac w połowie grudnia. Urząd Marszałkowski po całej zmodernizowanej linii 219 między Olsztynem a Ełkiem, przez Szczytno i Pisz uruchomił początkowo zaledwie dwie pary pociągów regionalnych.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5