Partnerzy serwisu:
Biznes

Artur Kowalczyk w zarządzie Przewozów Regionalnych

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Autor:

RK

Data publikacji:
17-05-2016
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

BIZNES
Artur Kowalczyk w zarządzie Przewozów Regionalnych
fot. Jakub Murat CC BY-SA 4.0
Do zarządu Przewozów Regionalnych dołączy Artur Kowalczyk, były członek zarządu WARS SA. Zgodnie z decyzją rady nadzorczej od 1 czerwca 2016 roku będzie on pełnił funkcję dyrektora ds. techniczno-eksploatacyjnych.

Artur Kowalczyk jest absolwentem Akademii Podlaskiej (obecnie Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach), na której uzyskał tytuł magistra zarządzania i marketingu. Swoją karierę w branży kolejowej rozpoczął w 1988 roku. Od początku związany jest z firmą WARS SA. Od 2006 roku pełnił funkcję członka zarządu ds. operacyjnych – dyrektora operacyjnego, w ramach której odpowiadał m.in. za współpracę z służbami technicznymi i eksploatacyjnymi przedsiębiorstw kolejowych w zakresie standardów i organizacji usług świadczonych przez tę spółkę. Od 1 czerwca 2016 roku będzie zasiadał w zarządzie Przewozów Regionalnych.

Od 21 marca br. Przewozami Regionalnymi kieruje Krzysztof Mamiński. 13 kwietnia 2016 r. rada nadzorcza powierzyła mu funkcję prezesa zarządu. 18 kwietnia został wybrany dyrektor finansowy. Funkcję tę pełni Krzysztof Zgorzelski.

10 marca z pełnienia swoich funkcji w zarządzie Przewozów Regionalnych zrezygnowali Tomasz Pasikowski i Wojciech Kroskowski. Więcej o zmianach we władzach Przewozów Regionalnych pisaliśmy TUTAJ.
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5