NUMER 06/2022
NUMER 06/2022
Temat numeru:
Logistyka między Polską a Ukrainą
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Związkowcy chcą utrzymania Śląskiego zakładu PR

| Związek Zawodowy Kolejarzy Śląskich 13.07.2012 129

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2012-07-13 15:32:30 Autor: Ave Ja
---.ip.netia.com.pl
No a czego innego mogliby chcieć?
2012-07-13 15:56:26 Autor:
---.25.182.240
Nie chcieli się połączyć i na bazie ŚZPR i powstania Kolej Śląskich to mają za swoje czas miną dla PR na śląsku . A Koleje Śląskie do roboty walka o klienta dobro pasażera inwestowanie w tabor itp rozwijajcie się w siłę .Czas na kolejne województwa i koleje w nich .
2012-07-13 16:11:27 Autor: hanys
---.adsl.inetia.pl
Oo. Związkowcy się obudzili. To chyba za późno. Po ptokach..... Raus związkowcy!! Już dość szkód żeście narobili.
2012-07-13 16:12:11 Autor: hanys
---.adsl.inetia.pl
No tak. Ich stołki są zagrożone to muszą działać żeby $$ wpływała na konto za nic nie robienie. !! Tak zawsze jest.
2012-07-13 16:26:25 Autor: V2
---.play-internet.pl
Sytuację na Śląsku zawdzięczamy przerośniętej administracji i licznym posadom związkowym oraz kontrolnym.Te źródła efektywnie doją środki wypracowywane przez drużyny pociągowe,warsztat,kasjerki i megafonistki... W biurach siedzi po 7 bab,z czego 2 coś robią a reszta śmiga po necie i myśli o niebieskich migdałach.I tak dzień w dzień.Ciocie,wujki,córki... Każdy strajk drużyn pociągowych służył przede wszystkim utrzymaniu administracyjno-związkowego molocha a nie interesom pracowników fizycznych..Teraz również będzie walka wyłącznie o tą masę darmozjadów.Proszę bardzo-niech teraz administracja wylega na tory i protestuje w obronie własnej i innych,bo inni są już załatwieni dzięki darmozjadom na cacy.
2012-07-13 16:39:08 Autor: tralala
---.140.137.137
PR zostaną na Ślasku w okrojonej formie - tylko zwiąkowa biurwa. Reszta out. Hehe ...
2012-07-13 16:45:05 Autor: mikool
---.devs.futuro.pl
Przepraszam ze zapytam a co niby miałby robić mocno okrojony śląski ZPR i kto miałby go dotować? Rozumiem że zwiazki widza to tak ze zostawi sie swoich by dalej zbijali bąki nic nie robiac, wasze pomysły są ostatnio żałosne, widac jaka mądrosc od was bije ;)
2012-07-13 16:53:28 Autor: Anita
---.toya.net.pl
...może w ramach protestu wycofać wszystkich związkowców z Rad Nadzorczych spółek Grupy PKP:-)
2012-07-13 17:41:15 Autor: abc
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pani prezes, pani prezes! Chooj z przewozami! Znajdż pani jakieś stołki dla nas, bo toniem!!
2012-07-13 18:11:38 Autor: Sławek
---.xdsl.centertel.pl
@mikool
Zawsze można zostawić ŚZPR w dotychczasowej formie i zażądać wyższych dotacji od marszałków sąsiednich województw, aby było go za co utrzymać.
2012-07-13 18:12:41 Autor: hejter
---.nowysacz.vectranet.pl
Proponuje zlikwidowac wszystkie pociagi w PR Katowice. Obsluga przejdzie do KŚ zostanie biurwa. Wtedy koszty spadna do ok. 50 milionow zlotych. Koszty równaja sie uruchomionym pociagom i zatrudnionym pracownikom. Jesli zlikwidujemy pociagi to spadna koszty - zostanie tylko masa darmozjadow do opłacenia. Dzieki temu utrzymamy spokoj spoleczny i nikt nie straci pracy ;-))) To moja recepta na przewozy na Slasku.
2012-07-13 18:28:09 Autor: eX
---.play-internet.pl
A po jaką cho...rę?!
2012-07-13 18:36:01 Autor: !@#$%
---.175.25.194
NIE !!! To jest nie możliwe !!! ŚZPR musi zostać !! Po prostu musi !!!!!! Nie po to zbieraliśmy podpisy na Pierzchałową , żeby teraz nas likwidować !!! To nie tak miało być !! Nie tak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012-07-13 18:53:04 Autor: observator
---.play-internet.pl
Ta pomarszczona torba chadza po sejmowych korytarzach i robi takie interesy,że tym,co na nią głosowali gały z orbit by powyłaziły.Oczywiście obietnice poszły w kosz.Ważne,że naiwni głosowali na...dawno już nieaktualny wizerunek tej torby,wiszący przy każdych wyborach na wielu katowickich latarniach ulicznych...
2012-07-13 19:35:09 Autor: Rak
---.238.64.20.ip.abpl.pl
Ale po co chcieć utrzymania czegoœ czego poza zwiĹĄzkowcami nikt już nie chce??? Zapowiadałem że tak się stanie już przynajmniej 2 lata temu. A zwiĹĄzkowcy dalej swoje i dalej myœleli, że jak braknie kasy to znowu pozwolĹĄ na zlikwidowanie kilkunastu pociĹĄgów, postraszĹĄ marszałka i będĹĄ dalej pierdzieć w zwiĹĄzkowe stołki. A tu masz ci babo placek... Po raz pierwszy to zwiĹĄzkowcy zostali na lodzie - nie pasażerowie :)
2012-07-13 20:02:12 Autor: C
---.xdsl.centertel.pl
@ Rak
Jak będzie - zobaczymy, kto zyska a kto straci czas pokaże.
2012-07-13 20:25:19 Autor: Andrzej
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ok niech zostanie ŚZPR ale pod warunkiem bezwarunkowej dożywotniej likwidacji wszystkich związków zawodowych.
2012-07-13 21:54:28 Autor: trybik
---.internetia.net.pl
Okroić do samych związkowców...Przezimują, poczekają na lepsze czasy, jak się zatrudni szeregowych pracowników to nie będzie trzeba tworzyć struktur związkowych i od razu będzie miał się kto zatroszczyć o ich(pracowników) \"dobro\" ...
2012-07-13 23:18:15 Autor: V2
---.play-internet.pl
Związkowcy i pracodawcy to największa szumowina w Polsce.Gangrena i zaraza.Jeden,skorumpowany smród działający wyłącznie na szkodę pracownika.Oni wszyscy powinni wisieć razem z rządem lub zostać zapakowani do Tupolewa i won na Smoleńsk...
2012-07-14 07:51:45 Autor: MK
---.adsl.inetia.pl
nieoficjalnie jak donosi poczta pantoflowa wysoko postawieni działacze , wchodzą tylnymi drzwiami do KŚ aby uniknąć pracy przez pośrednika .
2012-07-14 09:03:55 Autor: !@#$%
---.175.25.194
@MK
-Szczurek już tam jest !!!!!!
2012-07-14 09:10:24 Autor: MK
---.adsl.inetia.pl
kim jest ten szczurek ??? to też jakiś działacz .....
2012-07-14 14:06:10 Autor: !@#$%
---.175.25.194
@MK ,,kim jest ten szczurek ??? to też jakiś działacz .....,,

-zapytaj maszynistów z PR Katowice to Ci powiedzą -barwna postać !!!! Ale teraz już w KŚ
2012-07-14 15:24:08 Autor: anty(/)prywatyzacja
---.miechow.com
STOP samorządowym spółką scalić PR-y i do PKP włączyć jak to było 4 lata temu skończyła by się chora kolej. Były by normalne skomunikowania między osobówkami a tlkami, z biletami by była jasność.
2012-07-14 15:47:58 Autor: MK
---.adsl.inetia.pl
na jakim stanowisku ten szczurek tam niby jest ???
2012-07-14 16:36:27 Autor: !@#$%
---.175.25.194
@ MK
-Mariusz Szcurek z zawodu jest dyrektorem ! A może prezesem lub DORADCA !!
2012-07-14 18:17:02 Autor: Gal
---.dynamic.chello.pl
@!!#$%
Coś w tym jest skoro na stronie zzm Katowice nie mozna uzyskać danych jego zarządu.
2012-07-14 18:26:27 Autor: Muflon
---.internetdsl.tpnet.pl
@MK
PR już wszystkie gryzonie zderatyzowało.
2012-07-14 21:25:35 Autor: benek
---.adsl.inetia.pl
PR Z KŚ powinny się jakoś dogadać a nie rywalizować to tylko pogarsza sytuację.
2012-07-15 10:02:32 Autor: Zuza
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najpierw zwiąchole pluli na KŚ i robili wszystko, żeby KŚ nie wyjechało na tory, a teraz na kolanach i w umizgach przychodzą do prezesa, żeby się zatrudnić.
Jakie to żałosne i obrzydliwe....
2012-07-15 10:42:19 Autor: Podróżnia
---.dynamic.chello.pl
@zuza
Obrzydliwy jest wywiad prezesa Woracha udzielony Gazecie Wyborczej. Nie zdziwiłabym się, gdyby honorowo po tak obrzydliwym i szkalującym pracowników PR Katowice dobraniu słów przez tego Pana nikt nie podjąłby w tej firmie pracy. To świadczy tylko o arogancji i hamstwa w jego osobie.
2012-07-15 10:57:31 Autor: Goloos
---.telpol.net.pl

Goloos
Pan A. Matusiewicz z PO, a i Pani E. Pierzchała z exPR\'ów też z PO, no to zbieraliście podpisy żeby kandydowała, a teraz jej partia rozwiązuje ŚZPR i nawet odpraw nie będzie.

~ By żyło się lepiej ...
2012-07-15 12:43:21 Autor: High hope
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@podróżna, nie przesadzaj z tym szkalowaniem. PR w Katowicach same zapracowały na swój wizerunek chamstwem i olewaniem podróżnych.
2012-07-15 20:21:49 Autor: Andrzej
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@podróżna
Arogancja i hamstwo to jak dotychczas była domena PR i ich ZZ
2012-07-15 22:01:22 Autor: trybik
---.core.lanet.net.pl
@Podróżnia

Bez żartów samym honorem dzieci nie wykarmisz i sama nie najesz.
Jest \"praca\" to się idzie... Zwłaszcza jak się nic innego nie umie robić jak być związkowcem...
Jest zawód dyrektor i jest zawód związkowiec...I nie ma co się oszukiwać że jest inaczej...
A co do PR (ŚZPR) to same sobie na taki los zapracowały...Pytanie tylko jaką nową jakość pokaże KŚ...
Oby się nie okazało że będzie taki sam syf w nowym opakowaniu...
2012-07-16 08:47:26 Autor: gg
---.adsl.inetia.pl
jak naprzyjmują zwiąchąli to wszystko na to wygląda , jedyna nadzieja że pracownicy KŚ na to nie pozwolą i otworzą oczy prezesowi jak beton wpływa w szeregi KŚ....
2012-07-16 21:45:04 Autor: NOE
---.204.45.159
no poczekajcie a zobaczycie mądrale tę nową jakość w KŚ a długo to nie potrwa nie dość że na stołkach cały PR-owski beton siedzi to tabor jaki wam zafundują od nowego rozkładu oczy wam na szypułkach na pół metra od twarzy wypchnie a że te ocka będą siłą rzeczy za powiekami to może wreszcie na nie przejżycie powodzonka pieniacze
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Biznes
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 06/2022
NUMER 06/2022
Najnowszy numer Rynku Kolejowego poświęcony jest logistyce pomiędzy Polską a Ukrainą, a szczególnie palącemu problemowi przewozu zbóż. Czy kolej jest w stanie wywieźć zbiory ze „spichlerza Europy”? Oprócz tego piszemy m. in. o problemach kolei w sezonie wakacyjnym, układzie węzła kolejowego CPK i drugim torze WKD. W numerze prezentujemy też najnowszy raport ZDG TOR; nie brakuje również ciekawych rozmów.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.