Partnerzy serwisu:
Fotorelacje

Ustrzyki Dolne już z pociągami. Współpraca SKPL i Polregio [zdjęcia]

Dalej Wstecz
Data publikacji:
01-03-2023
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

Z początkiem marca 2023 roku Polregio we współpracy z SKPL reaktywowało połączenia na trasie Sanok – Zagórz – Ustrzyki Dolne. Mamy zdjęcia z pierwszego przejazdu.

Pociągi w relacji Sanok – Ustrzyki Dolne – Sanok (a nawet dalej, do Krościenka przy granicy z Ukrainą) zostały początkowo uruchomione w związku z przewozami uchodźców. Dziś (1 marca) uruchomiono przewozy codzienne – dzięki remontowi linii, który przeprowadziły PKP Polskie Linie Kolejowe. Pociągi kursują od poniedziałku do piątku, oprócz świąt. Pociągi będą kursowały do 2 maja, po czym w okresie od 4 maja do 9 czerwca ich ruch zostanie zawieszony z uwagi na kolejne prace PKP PLK.

Jak pisaliśmy, koszt biletu jednorazowego normalnego z Sanoka do Ustrzyk Dolnych wyniesie 11,90 zł, uczniowskiego 7,50 zł, a studenckiego 5,83 zł na podstawie „Taryfy podkarpackiej”. Bilet miesięczny, normalny będzie kosztował 285,0 zł, uczniowski 145,35 zł, a studencki 139,65 zł. Obowiązują także wszystkie ulgi ustawowe.

Tabor kolejowy do realizacji nowych połączeń zapewni podwykonawca – SKPL, a obsługę podróżnych Polregio, o czym pisaliśmy tutaj.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5