NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

Szczegóły podwyżki cen biletów Przewozów Regionalnych

| Przewozy Regionalne 20.12.2012 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2012-12-20 08:00:03 Autor: Ktoś
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy zadaniem redakcji jest wklejanie komunikatów przewoźników?
I zero jakiegokolwiek komentarza?
Bo z tej piarowej nowomowy nic do końca nie wiadomo...

A do autorów tego tekstu z PR:

\"Zdecydowaną większość połączeń regionalnych obsługują nowoczesne autobusy szynowe\" - czyżby na pewno?
2012-12-20 09:05:57 Autor: Kflik
---.gdynia.asseco.pl
Najbardziej cała gospodarka skorzystałaby na zwiększeniu dotacji do PLK jednocześnie z zamianą jej formy prawnej na coś w stylu GDDKiA oraz znacznym obniżeniu stawek za dostęp do infry (w przypadku kiepskich linii w ogóle bez ich pobierania).

Taka promocja transportu kolejowego nie tylko odciążyłaby samorządy, które muszą utrzymywać w sporej części (dotacja do przewoźników) infrastrukturę kolejową nawet na liniach \"znaczenia państwowego\" ale także wspomogłaby wszystkich przewoźników w kraju, także towarowych dzięki czemu mogliby lepiej rozwijać się także na rynkach zagranicznych, wszyscy kupowaliby i modernizowali więcej taboru - co poprawiłoby wzrost gospodarczy, zmniejszyło bezrobocie, odciążone drogi byłyby w lepszym stanie i bezpieczniejsze a przez to tańsze w utrzymaniu, społeczeństwo byłoby bardziej mobilne co pomogłoby także w zwalczaniu bezrobocia oraz ogólnej poprawy jakości życia.
2012-12-20 09:09:54 Autor: spin
---.dynamic.gprs.plus.pl
Nie da sie przeliczyc na zlotowki wszelkich korzysci jakie by implikowal fakt poparcia przez polski rzad naszego najwiekszego przewoznika pasazerskiego.
Skorzystalibysmy wszyscy.
2012-12-20 09:57:20 Autor: Kolejorz91
---.opera-mini.net
Ja to już widzę te miejscówki na \"kible\". To banał...
2012-12-20 10:00:02 Autor: szczotek2
---.warszawa.vectranet.pl
\"Aby uprościć zasady sprzedaży biletów, zróżnicowany został cennik biletów na pociągi Interregio i Regioekspres.\"


uprościć? naprawdę? ja to nie wiem kto z kim na co się tam pomieniał, ale jak to niby ma cokolwiek uprościć? do tej pory było uproszczenie - dwa rodzaje pociągów [teoretycznie], jedna taryfa. teraz się zaczną deliberacje przy okienku: \'nieee! ja ir jadę a nie jakimś ekspresem! mnie pani na ekspresy nie stać!\'. no krew zalewa!
2012-12-20 10:01:47 Autor: Kflik
---.gdynia.asseco.pl
no cóż...ja bym uprościł zasady wprowadzając tą samą taryfe w R, IR, RE....
(+ specjalna taryfa na CMK do Warszawy)
ale widać uznali, że prościej jest zrobić odwrotnie:/
2012-12-20 10:30:34 Autor: turbomiejscówka
---.internetia.net.pl
no to szanowni państwo szykuje nam się modernizacja turbokibli.....będą nabijać na siedzeniach numerki..... :) kurde do czego ten świat zmierza...
2012-12-20 12:16:53 Autor: szczur
---.net.stream.pl
To jak w końcu, będą te miejscówki w IRach czy nie?
2012-12-20 12:32:27 Autor: Kflik
---.gdynia.asseco.pl
z obecnych strzępów informacji wynika, że nie. Natomiast nie jestem pewien co z RE (jaka w jakiej formie będzie tam rezerwacja)
2012-12-20 14:43:35 Autor: dfgd
---.kobize.pl
Jaka podwyżka od stycznia ?? Przecież już za bilet między Warszawą a Łodzią płaci się 29,90 :) !
2012-12-20 16:00:11 Autor: Kolejoman
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
W cenniku pisze \"Opłata za rezerwację miejsca wydawana na życzenie podróżnego\"
2012-12-20 21:57:12 Autor: Mateusz Cieslak
---.dynamic.lte.plus.pl
rosnace koszty utrzymania pociagow?
Premie w księstwie Wileńskim trzeba wypłacić?
Niech ten ich przerost zatrudnienia szlag trafi wreszcie, z PICem tak samo - tam przynajmniej pietro marketingu na Zelaznej mogloby w powietrze wyleciec..
PRy stracily okazje do PRu - jak PIC podniesie ceny za 9 dni, roznica w tabelkach bylaby bardziej szokujaca..
2012-12-20 21:58:20 Autor: Mateusz Cieslak
---.dynamic.lte.plus.pl
@Kflik: ale jest dokladnie odwrotnie. Przeciez dlatego polecial Czersk, dlatego od marca mialy poleciec Koscierzyna - Chojnice i Chojnice - Szczecinek. Bo PLKa tam o kilkadziesiat procent stawki podniosla
2012-12-21 04:47:37 Autor: aron parczew
---.paradowski.pl
Za jakość trzeba płacić. Chanel 5 nie kupicie za 50 zł, chyba że na bazarze.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
PARTNER DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.