NUMER 11/2022
NUMER 11/2022
Temat numeru:
Przewozy intermodalne
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Stadler i Siemens zbudują pociągi dla berlińskiej kolei S-Bahn

| Global Rail News/lp, Rynek Kolejowy 26.12.2015 275

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-12-26 12:43:59 Autor: zeus05
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Pesa! Oby tak dalej!
2015-12-26 12:53:10 Autor: vvv
---.direct-adsl.nl
Co piłeś?
2015-12-26 13:52:25 Autor: Avejj
---.242.138.101
Przecież premier Janusz Piechociński (vel. Fred Flinstone) powiedział w tamtym roku, że ten kontrakt zgarnie PESA.
Kto zdradził naszą wspaniałą bydgoską fabrykę, naszego narodowego czempiona? Zawsze te niewdzięczne Szkopy!!!

http://wyborcza.pl/1,91446,16437004,Piechocinski_zapowiada_kontrakt_Pesy_z_Niemcami.html
2015-12-26 14:13:42 Autor: Eurotram
---.lublin.mm.pl
W odpowiedzi na post zeus05:
"Brawo Pesa! Oby tak dalej! "
I co,durny podszywie,podjarałeś się?



Scenariusz był do przewidzenia,Pesa miała tu takie same szanse jak Solaris w Monachium. Zejdźcie na ziemię,Stadler ma zakład w Pankow,dopiero dostarczyli prototypowe składy dla metra.. O roli Siemensa w DB (od lat) nie trzeba chyba pisać...
2015-12-26 16:24:58 Autor: zeus04b
---.play-internet.pl
Strasznie cofnieci ci Niemcy. Muszą zbudować aż 10 pociągów, zeby coś im wyszło. Nie to co w Polsce. Zakłady w Bydgoszczy budują hajspidy w 12 miesięcy, ktore juz od 1 egzemplarza są doskonałe. No i ta wydajność! 15 pociągów w 2 miesiace!
2015-12-26 16:33:49 Autor: r
---.dynamic.chello.pl
Tymczasem w SKM Trojmiasto, szczyca sie 2 impulsami. Alez nas szczescie kopnelo !
2015-12-26 16:58:14 Autor: Maurycy+
---.97.199.117
To już kolejna wymiana taboru S-bahn w ciągu kilku lat,
a w gdańskiej SKM od prawie 40 lat króluje niepodzielnie zmutowany EN57..
2015-12-27 07:54:06 Autor: ho-ho
---.centertel.pl
Nie wzieli newagu? Slaby partner czy zbyt duzy donosiciel? Duze koncerny mowia nie? Nie chca dalszej wspolpracy? Buaaaaaaa
2015-12-27 07:54:22 Autor: ho-ho
---.centertel.pl
Nie wzieli newagu? Slaby partner czy zbyt duzy donosiciel? Duze koncerny mowia nie? Nie chca dalszej wspolpracy? Buaaaaaaa
2015-12-27 12:05:25 Autor: Czes
---.dynamic.chello.pl
Tak samo w warszawskim metrze. Skm Trójmiasto to chyba najgorsza spółka w naszym kraju
2015-12-28 22:44:04 Autor: Rekin
---.dynamic.chello.pl
Poziom komentarzy na równi z tytułem artykułu.
2015-12-29 17:30:17 Autor: Deo
---.free.aero2.net.pl
1300 składów... No comment...
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Świat
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 11/2022
NUMER 11/2022
Najnowszy numer miesięcznika „Rynek Kolejowy” dedykowany jest wyzwaniom, które stawia przed branżą zmiana otaczającej nas rzeczywistości… wcale zresztą nie pierwsza w ostatnich latach. Oprócz tego jak zwykle zapraszamy do lektury ciekawych wywiadów z samą czołówką producentów taboru i wykonawców infrastruktury. Nie brakuje również aktualności, takich jak rozbudowa portów, powrót pociągów na Litwę czy sytuacji transportu miejskiego.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR