NUMER 09/2021
NUMER 09/2021
Temat numeru:
Kolej 2021
szukaj
Śledź nas:

Sąd za sąd. Związkowcy chcą pozbawić zarząd PR władzy

| jm, Rynek Kolejowy 18.06.2015 124

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-06-18 19:22:57 Autor: G o r a l
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
A kierowcy PolskiegoBusa jakoś nie strajkują, co nie? ;) Neobusa, Intera, UniBusa, Voyagera, prawdziwego morza innych firm autobusowo-busowych w całej Polsce, ba - nawet i quasi-państwowo-samorządowych różnorakich mutacji PKSów i post-PKSów - też nie, prawda mości związkowcy kuleyarscy?
2015-06-18 20:31:57 Autor: złośliwiec
---.icpnet.pl
Wywieźć te wszystkie przestarzałe i paskudne kible na złom, a związkowców wąsaczy wywieźć daleko stąd, najlepiej na Sybir i skończyć ten śmieszny teatrzyk kosztem nas wszystkich.
2015-06-18 20:55:04 Autor: maszynista pewnej spółki grupy PKP
---.dynamic.chello.pl
Goral bo ich szefostwo trzyma ich za ryj i boją się, że stracą pracę . Dlatego jeżdżą po 16 godzin narażając ludzi. Na kolei Platfusowate prezesi tež tak by chcieli...ale skąd ty możesz wiedzieć ? Ty swoją wiedzę na temat pracy w drużynach trakcyjnych czerpiesz z bajek i Pełowskiej propagandy w tv i prasie, z ich oświadczeń o nowoczesności i bezpieczeństwie oraz o sukcesach biznesowych. Stałeś się niejako tubą rządową. Proponuję ci zatrudnienie w branży i przekonanie się na własnej skórze o co walczą związki . Może wtedy do ciebie dotrze, że z bandą sabotażystów i zwijaczy kolei inaczej niż strajkiem nie powalczysz. Życzę sukcesów i trochę pokory.
2015-06-18 20:58:01 Autor: coralgol
---.158.221.21
W odpowiedzi na post G o r a l:
"A kierowcy PolskiegoBusa jakoś nie strajkują, co nie? ;) Neobusa, Intera, UniBusa, Voyagera, prawdziwego morza innych firm autobusowo-busowych w całej Polsce, ba - nawet i quasi-państwowo-samorządowych różnorakich mutacji PKSów i post-PKSów - też nie, prawda mości związkowcy kuleyarscy?"
nawet kulejarze z Kulei Ś. nie strajkują chociaż mieli by 100-% powód : brak słonecznych dni co uniemożliwia zwiększenie oferty na Wisłe bo na Zwardoń pociągi mogą chodzić w każdy dzień
2015-06-18 21:51:07 Autor: G o r a l
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ maszynista pewnej spółki grupy PKP

Na kolei z wadą wzroku na poziomie -8 dioptrii? ;) No chyba nie bardzo...

A tak a propos owej "tuby rządowej", to czy taka "tuba" prowadziłaby taką zaawansowaną, konsekwentną i ortodoksyjną prywatną wojnę z PIZ(wiadomo czym) i, szczególnie, z Pędoszmatą? Sama stosowana przeze mnie nazwa Pędo jest dość jednoznaczna, co nie? ;) No chyba raczej średnio, wydaje mi się, że przekonani zwolennicy PO to raczej Pędoszmatę uwielbiają, no przynajmniej lubią, i chcą nią jeździć, a nie z nią walczą i obrażają na każdym kroku. No ale widać się nie znam... ;P

Co fakt, to zgodzę się z tym, że nie toleruję związków zawodowych. Za obłudę, wieczne politykierstwo i żerowanie na naszych podatkach de facto w takim samym stopniu, jak tak znienawidzeni przez nich obecni rządzący. No a poza tym w polskich realiach ruch związkowy jest generalnie mocno związany z pewną wiadomą organizacją religijną. Której nie toleruję jeszcze bardziej, bo to banda kłamców. Proste.
2015-06-18 21:58:48 Autor: G o r a l
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ maszynista pewnej spółki grupy PKP

Aha, bo bym zapomniał. Co wywalczycie tym strajkiem? Przedłużenie agonii trupa? I piszę to jako wieloletni fan PR, wcześniej PKP PR, a przed 2001 r. pociągów osobowych, oraz totalnie ortodoksyjny hejter PKP IC.
2015-06-18 22:00:42 Autor: podbeskidzie
---.beskidmedia.pl
Do : maszynista pewnej spółki grupy PKP

głupich sieją czy się rodzą....
gdybyś wiedział po 2006 roku wszystkie autobusy są wyposażone w cyfrowy tachograf którego oszukac się nie da i kierowca może prowadzić pojazd max 9 godzin przez 4 dni po czym musi zrobić pauzę a max 2 dni w tygodniu jego czas jazdy może wynieść 10 godziń także idź dzieciaku ze swoimi 16 godzinami do przedszkola. Wyjątkiem są linie regularne do 50 km gdzie ta zasada nie obowiązuje ale o ile mi wiadomo polski bus na tak krótkich liniach raczej nie kursuje.
2015-06-18 22:38:40 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
@Góral
Z jaką organizacją religijną są powiązanie (tfu!) ZZ III RP?
Popieram większość Twojej wypowiedzi, ale tej kwestii nie rozumiem
@maszynista pewnej spółki PKP
Znam jednego kierowcę autobusu. Jestem przerażony jak bardzo przestrzega kodeksu drogowego dot.także tacho, bo ja ogólnie łamię prawo o ruchu drogowym nagminnie i nawet go zbytnio nie znam.
Ów kierowca nie ma etatu, tylko jeździ na czarno, czasem FV wystawi właścicielowi avtobusa. Zarabia za godzinę tak mało, że Ty byś nawet nie spojrzał za to na lokomotywę
2015-06-18 22:46:19 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
PS.
Jechałem na stopa ciężarówka (50 t), która non-stop przez 24 h cisnęla 100 km/h z jednym postojem na 5 min.
Kierowca powoził doskonale, nic nie jadł przez 24 h.
Za kurs z Mendozy do granicy z Paragwajem dostał 1000 peso, czyli ok.750 zł onegdaj.
Dzięki łamaniu miejscowego prawa o ruchu drogowym owoce na targu były świeże im tanie.

I co na to ZZ?
2015-06-18 22:48:33 Autor: Strajkuję
---.dynamic.chello.pl
Strajk jest po to aby zaprotestować przeciwko temu co dzieje się w kraju, na kolei, w Przewozach Regionalnych. Paru pasażerów zniechęconych strajkiem nie uratuje spółki i jej nie pogrąży. Jedynie radykalne działania mogą uratować spółkę, a wymóc je może tylko strajk i tylko prezydent Miętek.
2015-06-18 23:03:08 Autor: Maurycy+
---.97.198.193
@Strajkuję

Nie pij już więcej i wyłącz Kukiza...
2015-06-18 23:08:43 Autor: G o r a l
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ Stefan banderą

Dla jaj pytasz, czy poważnie? A z kim związkowcy obalali komunę? Może nie z KK?
2015-06-18 23:14:08 Autor: G o r a l
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ Stefan banderą

I nadal dobrze żyją z czarną mafią, szczególnie Solidarność.
2015-06-18 23:42:56 Autor: Nick
---.mt.pl
Szanowny Panie, każde urządzenie można oszukać. Nie słyszał Pan o magnesach, które blokują pracę tachografu?
2015-06-18 23:48:31 Autor: Broker
---.mt.pl
Za to czerwone pająki ostatnio cienko przędą.
2015-06-19 00:51:56 Autor: De Jot
---.f-net.pl
podbeskidzie

To ze istnieje cyfrowe tacho to jedno a to ze Polak potrafi to 2.Cyfrowe tacho da sie obejsc montujac magnes na impulsatorze przy skrzyni biegow.Wiec nie pisz ze sie nie da
2015-06-19 01:12:50 Autor: et21
---.jeleniagora.vectranet.pl
Kombinujcie dalej, kombinujcie. Połączą Wam tacho z GPSem i będziecie się do tego musieli meldować na bramkach wiatola.
2015-06-19 01:16:06 Autor: mar37
---.google.com
Śmieszni jesteście z tym strajkiem. To marszałek zleca przewozy. Rynek jest uwolniony. Nie wy to ktoś inny. To jest takie proste. Strajk :)? Na kogo to podziała :) :) . Wybiorę przejazd icc a do kasy PR pójdę o zwrot zapłaty za bilet miesięczny. Ehhh związkowcy kochani moi.. Wbijacie gwóźdź do trumny PRom a szkoda. Robicie to w czasie gdy większość marszałków rozpisane przetargi. W woj. POMORSKIM obecnie marszałek zastanawia się nad przekazaniem pozostałych tras skmce. Na prawdę chcecie tego aby PR Gdynia przestały istnieć? Strajkujcie juz po podpisaniu kontraktów..np przez 1listopada. Ta data musi zaboleć.
2015-06-19 05:29:33 Autor: fan niero ow zwiazkowych z wielkimi brzuchami i wasami
---.centertel.pl
Restrukturyzacje proponuje rozpocząć od zmiany nazwy na PATOLOGICZNE KIBLE (NIE) REGIONALNE. Nazwa ujmuje wszystko co firma ma do zaoferowania. Misje i wizje.
2015-06-19 05:30:02 Autor: fan niero ow zwiazkowych z wielkimi brzuchami i wasami
---.centertel.pl
Restrukturyzacje proponuje rozpocząć od zmiany nazwy na PATOLOGICZNE KIBLE (NIE) REGIONALNE. Nazwa ujmuje wszystko co firma ma do zaoferowania. Misje i wizje.
2015-06-19 05:30:14 Autor: fan niero ow zwiazkowych z wielkimi brzuchami i wasami
---.centertel.pl
Restrukturyzacje proponuje rozpocząć od zmiany nazwy na PATOLOGICZNE KIBLE (NIE) REGIONALNE. Nazwa ujmuje wszystko co firma ma do zaoferowania. Misje i wizje.
2015-06-19 05:30:17 Autor: fan niero ow zwiazkowych z wielkimi brzuchami i wasami
---.centertel.pl
Restrukturyzacje proponuje rozpocząć od zmiany nazwy na PATOLOGICZNE KIBLE (NIE) REGIONALNE. Nazwa ujmuje wszystko co firma ma do zaoferowania. Misje i wizje.
2015-06-19 05:30:21 Autor: fan niero ow zwiazkowych z wielkimi brzuchami i wasami
---.centertel.pl
Restrukturyzacje proponuje rozpocząć od zmiany nazwy na PATOLOGICZNE KIBLE (NIE) REGIONALNE. Nazwa ujmuje wszystko co firma ma do zaoferowania. Misje i wizje.
2015-06-19 05:30:24 Autor: fan niero ow zwiazkowych z wielkimi brzuchami i wasami
---.centertel.pl
Restrukturyzacje proponuje rozpocząć od zmiany nazwy na PATOLOGICZNE KIBLE (NIE) REGIONALNE. Nazwa ujmuje wszystko co firma ma do zaoferowania. Misje i wizje.
2015-06-19 05:30:29 Autor: fan niero ow zwiazkowych z wielkimi brzuchami i wasami
---.centertel.pl
Restrukturyzacje proponuje rozpocząć od zmiany nazwy na PATOLOGICZNE KIBLE (NIE) REGIONALNE. Nazwa ujmuje wszystko co firma ma do zaoferowania. Misje i wizje.
2015-06-19 05:30:32 Autor: fan niero ow zwiazkowych z wielkimi brzuchami i wasami
---.centertel.pl
Restrukturyzacje proponuje rozpocząć od zmiany nazwy na PATOLOGICZNE KIBLE (NIE) REGIONALNE. Nazwa ujmuje wszystko co firma ma do zaoferowania. Misje i wizje.
2015-06-19 05:31:03 Autor: fan niero ow zwiazkowych z wielkimi brzuchami i wasami
---.centertel.pl
Restrukturyzacje proponuje rozpocząć od zmiany nazwy na PATOLOGICZNE KIBLE (NIE) REGIONALNE. Nazwa ujmuje wszystko co firma ma do zaoferowania. Misje i wizje.
2015-06-19 05:31:15 Autor: fan niero ow zwiazkowych z wielkimi brzuchami i wasami
---.centertel.pl
Restrukturyzacje proponuje rozpocząć od zmiany nazwy na PATOLOGICZNE KIBLE (NIE) REGIONALNE. Nazwa ujmuje wszystko co firma ma do zaoferowania. Misje i wizje.
2015-06-19 07:15:47 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
@Goral
Przesadzasz z tą symbiozą KK z ZZ.
95 % wiernych KK nie należy do ZZ.
ZZ żyje w symbiozie z partiami lewicowymi: PIS, SLD.
Jestem wrogiem ww., a należę do KK i proszę go nie obrażać.
2015-06-19 07:50:29 Autor: Maurycy+
---.97.198.193
Niestety - gdzie kończy się rozum - zaczyna się wiara,
przy każdej rozróbie związkowej mamy jakieś kościelne symbole, głupawe obrazki, śpiewanie piosenek, etc.,
a już elekt goniący na kolanach za wafelkiem, wizytujący kościółki dopełnia obrazu rozpaczy ...
2015-06-19 08:02:13 Autor: Gubernator Kalifornii
---.static.3s.pl

Gubernator Kalifornii
W odpowiedzi na post Stefan banderą:
"@Goral
Przesadzasz z tą symbiozą KK z ZZ.
95 % wiernych KK nie należy do ZZ.
ZZ żyje w symbiozie z partiami lewicowymi: PIS, SLD.
Jestem wrogiem ww., a należę do KK i proszę go nie obrażać."
To ciekawe czemu, tak Piotr Duda i jego solidaruchy tak bardzo się kochają z PiSem??? Nie pisz mi tu o jakiejś lewicy, bo takiej po prostu nie ma.
PSL jest zwykłą prostytutką - z 2% poparciem ciśnie się do każdego rządu, byle być przy korycie. Partner nie gra roli, byle płacił... Ot cała geneza PSL...
Co do SLD, to już po prostu żenada... Miller ciągnie tą partię baronów na samo dno...
2015-06-19 08:06:30 Autor: Gubernator Kalifornii
---.static.3s.pl

Gubernator Kalifornii
W odpowiedzi na post De Jot:
"podbeskidzie

To ze istnieje cyfrowe tacho to jedno a to ze Polak potrafi to 2.Cyfrowe tacho da sie obejsc montujac magnes na impulsatorze przy skrzyni biegow.Wiec nie pisz ze sie nie da"
A maszyniści to nie kombinują? Ale z paliwem! Na (nie)szczęście większość taboru PR to stare kible ;)
Na trakcji spalinowej maszyniści mają eldorado. To tak naprawdę przez to, a nie przez względy bezpieczeństwa mamy masę firm oferujących systemy GPS kontrolujące stan paliwa pojazdu trakcyjnego, monitoring video, elektroniczny tachograf (wszystko razem sprzężone do łatwej kontroli historii, byleby mechanika nie kusiło), czy ciężarówki, czy autobusu. Polak potrafi... W każdej branży...
2015-06-19 08:09:21 Autor: Gubernator Kalifornii
---.static.3s.pl

Gubernator Kalifornii
W odpowiedzi na post Strajkuję:
"Strajk jest po to aby zaprotestować przeciwko temu co dzieje się w kraju, na kolei, w Przewozach Regionalnych. Paru pasażerów zniechęconych strajkiem nie uratuje spółki i jej nie pogrąży. Jedynie radykalne działania mogą uratować spółkę, a wymóc je może tylko strajk i tylko prezydent Miętek."
"Przeciw temu, co dzieję się w kraju"...

A co takiego się w kraju dzieje? Ludzie są mordowani, prześladowani, na ulicach umierają z głodu, nie ma żadnego prawa, w sklepach pusto, zaraza, czy inne epidemie, a ty nie dostajesz wypłaty???????????
Co takiego się dzieje???

Nie znoszę takiego bełkotu: "strajkuję, bo w Polsce jest aż tak źle"....!!!
2015-06-19 08:24:36 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
@Gubernator Kalifornii
Ja przez długi czas myślałem, że Piotr i Andrzej Duda to ten sam osobnik :)
Solidaruchy i ZZ powinny zostać zlikwidowane!
2015-06-19 08:42:42 Autor: Maurycy+
---.97.198.193
@Gubernator Kalifornii

Ale w taki sposób jak ten @Strajkuję funkcjonuje część społeczeństwa,
Polska to zgliszcza i ruina, nędza i bieda,
dlatego na takiej bazie powstały Dudy, Kukizy, Korwiny,...
PiS to stan umysłu,

ale fakt - ostatnio jadąc z Sopotu do Gdańska Gł. "kiblem" PR Gdynia odniosłem wrażenie, że przeniosłem się w XIX wiek,
ale to że PR Gdynia jest zarządzane od lat przez Tureckiego Kuriera, to wygląda tak a nie inaczej...
2015-06-19 08:42:51 Autor: kaczor
---.adsl.inetia.pl
Platformiarze bójcie się!
IDZIEMY PO WAS!
2015-06-19 09:13:47 Autor: KR
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Goral
Jako były pracownik PR pochwal się jakie stanowiska wywalczyli sobie przewodniczący związków działających w ŚZPR.
Przypomnij również jak L. Miętek rozbił środowisko maszynistów w 2008.
2015-06-19 09:15:33 Autor: Myślący
---.echostar.pl
A jak w busie w cyfrowym tachografie ktoś się zaloguje za kolegę? ;) Polaczek na wszystko znajdzie sposób. Policja i tak tego nie sprawdza.
2015-06-19 09:32:52 Autor: Patryk
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Maurycy +
Rozumiem, ze jestes uprzedzony do PR Gdynia i w jakimś zakresie masz racje dot. Taboru, ale jest to wynik podjętych decyzji kilka lat temu, gdy na stanie w Gdyni nie było żadnego Ezt a dysponenci ich składy zmodernizowane z tzw SPOT obsługiwały wyłącznie obszar poza woj. Pomorskim. PR Gdynia ezt ma od kilku lat i poprawa ich wymaga czasu. Ponadto większość składów Ezt przejął marszałek, który w najbliższym okresie przeprowadzi ich modernizacje.
2015-06-19 09:33:06 Autor: Patryk
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Maurycy +
Rozumiem, ze jestes uprzedzony do PR Gdynia i w jakimś zakresie masz racje dot. Taboru, ale jest to wynik podjętych decyzji kilka lat temu, gdy na stanie w Gdyni nie było żadnego Ezt a dysponenci ich składy zmodernizowane z tzw SPOT obsługiwały wyłącznie obszar poza woj. Pomorskim. PR Gdynia ezt ma od kilku lat i poprawa ich wymaga czasu. Ponadto większość składów Ezt przejął marszałek, który w najbliższym okresie przeprowadzi ich modernizacje.
2015-06-19 09:36:10 Autor: G o r a l
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ KR

Ja i "były pracownik PR"??? Oj, widzę, że dużo nie wiesz, bardzo dużo... Fan, i owszem, "od zawsze", ale pracownik nigdy.

Pogrzeb sobie po necie i tutejszym forum, to dowiesz się o mnie więcej, bo byli tacy, którzy mnie tutaj w celu zastraszenia (za poglądy) "rozpracowywali". Dodam tylko, że związków z koleją - jako takich zawodowych - w powszechnym rozumieniu, bądź rodzinnych - nigdy nie miałem. Jedyne moje związki z koleją to uczestnictwo w kilku opracowaniach środowiskowych (generalnie inwentaryzacje przyrodnicze i OOŚ) w paru mniejszych i większych projektach modernizacji i budowy linii kolejowych w Polsce. Ale w owym powszechnym rozumieniu taka forma nie jest "pracą na kolei" ;)
2015-06-19 10:01:31 Autor: Sąsiad z Lędzin
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Goral

Nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek rozpracowywał cię za poglądy, więc nie rób z siebie męczennika i prześladowanego.

Jeśli ktokolwiek napomknął o twojej tożsamości, to robił to na podstawie tego, co sam napisałeś o sobie, swojej dziewczynie, swoich studiach, swojej pracy, swojej miejscowości, swojej dzielnicy, swoim domu, swoich upodobaniach. I każdy znajdzie te twoje wypowiedzi na tym forum i w paru innych miejscach.

I jeśli ktoś wypominał ci twoje wypowiedzi, to czynił to z powodu formy twoich wypowiedzi i ciągłego obrażania jednej firmy, jej pracowników i pasażerów, korzystając z jej usług. A twoje wypowiedzi na ten temat są w większości po prostu chamskie, bez żadnych zasad i kłamliwe.

I jeżeli kiedyś napisałem, że powinieneś zastanowić się nad możliwymi konsekwencjami takiej działalności to nie w celu straszenia cię (jesteś dorosły), ale w celu przypomnienia prostej zasady: są przyczyny, będą skutki.

Bo taka postawa przypomina mi pewnych oszołomów z różnych płaszczyzn życiowych, którzy "zawodowo" zajmują się prowokowaniem przeciwników, ich obrażaniem i dziwią się, że nikt ich nie lubi...

To trochę tak, jakby znaleźć się wśród kiboli jakiegoś klubu i zacząć skandować nazwę szczególnie nielubianego przez nich klubu. A potem dziwić się, że któryś z nich nie wytrzymał i dał gościowi po ryju...

Takie życie, sąsiedzie. Nie rób z siebie męczennika za poglądy, bo nim nie jesteś...
2015-06-19 10:14:39 Autor: G o r a l
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ Sąsiad z Lędzin

Obrażanie firmy, która niszczy polską kolej i co krok daje policzki mieszkańcom prowincji, jej pracowników i wspierających ją wszak swoimi pieniędzmi pasażerów jest uzasadnione merytorycznie.
2015-06-19 10:53:00 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
@Goral vs. sąsiad z Lędzin
PKP IC można obrażać, ale przede wszystkim trzeba zaorać!
2015-06-19 11:05:03 Autor: Sąsiad z Lędzin
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Goral

Nie mistrzu. Obrażanie nie jest w żaden sposób uprawnione ani usprawiedliwione.
Zapytaj w rodzinie, czy można obrażać drugiego człowieka. Nieważne - bezkarnie czy też nie...

Koniec dyskusji.
2015-06-19 11:43:57 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
@Sąsiad z Lędzin
Przecie Goral nie obraża człowieka, tylko byt prawny PKP IC i jakąś nieokreśloną grupę osób, która z tym bytem się identyfikuje.
Przecie finansowane z pieniędzy Górala państwowe PKP IC zasługuje na to, aby je obrażać w przeciwieństwie np. do KK będącego największą na świecie instytucją prywatną finansowaną z dobrowolnych datków wiernych
2015-06-19 16:10:07 Autor: sheva17
---.205.221.231
Pasikowski niestety prowadzi spółkę w prostej linii do upadku.
2015-06-19 20:01:43 Autor: maszynista pewnej spółki grupy PKP
---.dynamic.chello.pl
@podbeskidzie dostałeś odpowiedzi na temat tachografu poniżej od innych...i to chyba ty z urodzenia jesteś głupi albo po prostu młody...poczytaj, popytaj bardziej doświadczonych od siebie. To o czym piszesz to tylko marzenia ustawodawcy...polski biznesmen zrobi wszystko, żeby maksymalizować zyski i wydymać rodaka, który daje się dymać.
Panie -8 dioptrii o to właśnie chodzi, że ja sytuację znam od podszewki, a ty tylko to wiesz, co wyczytasz...szkoda mi ciebie, bo męczysz się, chciałbyś pewnie być maszynistą, a tak tylko ziejesz jadem jak Pisowski pomiot nie znając sytuacji. Jedyne w czym się z tobą zgadzam, to poglądy na temat watykańskiej mafii.
@Gubernator Kalifornii bidoku intelektualny nie słuchaj już wujka, sąsiada czy kolegi ojca jak to jest z tym paliwem...czasy, kiedy oni kradli już minęły, więc albo pociągnij mamie cycka i idź nyny albo jeśli skończyłeś 18 lat, chociaż twoje bredzenie do tego nie przekonuje, zajmij się czymś....może zrób żonie dobrze jeśli potrafisz głąbie. Pozdrawiam i zapraszam do pracy w grupie PKP.
2015-06-19 20:22:03 Autor: xyz321a
---.play-internet.pl
śp. +++ PR GDYNIA +++ 29.06.2015
2015-06-19 20:25:55 Autor: Arrivederci
---.adsl.inetia.pl

Arrivederci
Ratunek to:
1) Zwrot kasy za międzywojewódzkie, ale wprost na zakup taboru
2) Likwidacja KMł, ŁKA
3) Zmniejszenie udziału KD i KW do linii bez prądu
4) Umowy 5-letnie
5) 15-20% TLK przeniesione wraz z taborem do PR jaki IR i dofinansowane
6) Zwrot ED74 do PR
7) Moraczewski na Prezesa
2015-06-19 21:32:30 Autor: Patryk
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Maurycy +
Rozumiem, ze jestes uprzedzony do PR Gdynia i w jakimś zakresie masz racje dot. Taboru, ale jest to wynik podjętych decyzji kilka lat temu, gdy na stanie w Gdyni nie było żadnego Ezt a dysponenci ich składy zmodernizowane z tzw SPOT obsługiwały wyłącznie obszar poza woj. Pomorskim. PR Gdynia ezt ma od kilku lat i poprawa ich wymaga czasu. Ponadto większość składów Ezt przejął marszałek, który w najbliższym okresie przeprowadzi ich modernizacje.
2015-06-19 21:40:51 Autor: 0001
---.play-internet.pl
Strajk na Dolnym Śląsku to będzie strzał w kolano dla śmiesznych PR Wrocław
2015-06-19 21:49:12 Autor: G o r a l
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ maszynista pewnej spółki grupy PKP

Ejże Panie, zrozum, że nie tylko po kolejowych ZZ jadę. Po wszystkich ZZ z założenia - w tym przede wszystkim nie kolejowych, a górniczych. Przede wszystkim za zakłamanie, chciwość i złodziejstwo równe zakłamaniu, chciwości i złodziejstwu prezentowanych przez sfery rządowe. Oraz przez sfery kościelne, szczególnie zaś katolickie.

Ale od wczoraj górnicy oficjalnie już są antykatoliccy, he, he, he. Ciekawe, jak z tej encykliki wybrną nasze "elyty" tak pobożnych wszak związkowców, he, he, he, może być ubaw po pachy... ;)
2015-06-19 21:55:41 Autor: G o r a l
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
No bo tak de facto górnik wydobywający węgiel i energetyk spalający go w elektrowni to wedle aktualnej sytuacji istni antychryści...
2015-06-20 07:16:04 Autor: 5751
---.warszawa.vectranet.pl
Kiedy ileś lat temu powstawały Koleje Mazowieckie, delikatnie rzecz biorąc, miałem wątpliwości. Obecnie, mimo, że nie uważam tego tworu za ideał, cieszę się z nich. Pociągami mało jeżdżę, ale świadomość, że mogę pojeździć osobówką w mojej okolicy, daje mi komfort psychiczny. I nie muszę rozumieć o co chodzi z zamieszaniem wokół PR. A jak przyjdzie mi ochota na dalszy wyjazd, zostaje mi PKP IC. A jeśli chodzi o skutki strajku, to zauważyłem, że część klientów na wieść o nim zaczęła rezygnować z zakupu biletów również na wcześniejsze przejazdy. Nikt nie chce zastanawiać się czy pociąg pojedzie czy nie.
2015-06-20 07:53:11 Autor: opamiętany
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gracze: Pasikowski i Miętek robią wszystko by Marszałkowie podpisali umowy PSC. Dogadali się, co widać i czuć. Nigdy oszołom Lesiu nie bylby w takiej sytuacji spokojny. Nawet referendum kazał powtórzyc, ale nie dla tego, ze w jego ważność nie wierzy, tylko po to by Pasikowski miał więcej czasu by kolankiem dopchnąć watpliwą restrukturyzację. A gra idzie o dużo - wpływ na to co i gdzie będzie jeździło dla ludzi o najniższym statusie społecznym. Pasikowski i Marysia od zakupów wprowadzą ARP czyli ICbis. Słyszymy o ARP w kontekście odchodzącego ministra - jakaś pani do rady nadzorczej rzutem na taśmę, jakieś wagony zrobione przez arp do złomowania i pewnie inne kwiatki, które pan Sowa i jego brat Sowa z Krakowa upublicznią w czasie dla siebie dogodnym.
2015-06-20 08:20:05 Autor: ja
---.play-internet.pl
jaką delegalizację??? nie powinno być żadnych związków.nie podoba się robota to do widzenia i tyle.nikt ich na sie nie trzyma. co oni są jakimś właścicielem by decydować o firmie??
2015-06-20 10:21:11 Autor: czytacz
---.adsl.inetia.pl
Dla 95% wpisywaczy powyżej cytat ze Stanisława Lema: "Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że 95% korzystających z tego medium to idioci".
2015-06-20 12:26:06 Autor: Mat
---.toya.net.pl
Wszystkich krytykujących związki zawodowe i nawołujących do ich delegalizacji odsyłam do encykliki Jana Pawła II "Laborem exercens"
i zapoznania się z postawionymi tam tezami. O ile wasze wykształcenie umożliwi Wam jej zrozumienie zakładam ze 100% pewnością że zmienicie zdanie
2015-06-20 17:17:29 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
@Mat & Goral
Papież jest nieomylny tylko w kwestiach wiary i moralności.
Polityka, gospodarka czy ekologia to tematy, gdzie papież może się mylić.
Przeczytam nową encyklikę, ale już w Evangeliae Gaudium były napisane głupoty w kwestii np.roli państwa.
Franciszek ma tendencję do gadania sprzecznych rzeczy, aby tylko się przypodobać jak najszerszym rzeszom ludu.
2015-06-20 17:22:42 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
Envagelii - sorry, nie uczyli mnie łaciny w (tfu!) Państwowej Szkółce
2015-06-20 17:35:44 Autor: trezor62
---.252.56.148.internetia.net.pl
Panu Miętkowi naprawdę lekko się coś pomyliło pewnie pieczywo z d........
2015-06-21 11:38:39 Autor: Mat
---.toya.net.pl
Stefan bandera...Mimo to jednak świat uznaje jego za autorytet nie Ciebie
2015-06-21 16:53:48 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
@Mat
Tak, ale tylko w kwestii wiary i moralności i tylko jeśli ogłasza to "z urzędu", a nie cosik palnie pod wieczór, iżby przypodobać się mediom i ludowi.
Franciszek pod tym względem jest tragiczny, ale oczywiście szanuje papieża i pozostaje jemu wierny.
2015-06-22 08:19:00 Autor: srtg@o2.pl
---.free.aero2.net.pl