Partnerzy serwisu:
Pasażer

Przewozy Regionalne zapraszają na Woodstock

Dalej Wstecz
Data publikacji:
28-06-2014
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Przewozy Regionalne

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Przewozy Regionalne zapraszają na Woodstock
Przewozy Regionalne jak co roku przygotowały specjalną ofertę – 104 dodatkowe pociągi MusicRegio, którymi będzie można tanio i bezpośrednio dostać się na Festiwal ze wszystkich zakątków kraju. Woodstockowe pociągi zatrzymają się w 104 miejscowościach!

Podróż pociągiem na Woodstock to tradycja tak stara jak sam Przystanek! Dlatego także w tym roku z myślą o uczestnikach jubileuszowego 20. Przystanku Woodstock Przewozy Regionalne, oficjalny przewoźnik Festiwalu, przygotowały 104 dodatkowe pociągi, które zatrzymają się w 104 miejscowościach. Składy kursujące pod szyldem MusicRegio umożliwią dojazd i wygodny powrót do domów fanom muzyki ze wszystkich regionów kraju. Pierwsze pociągi wyruszą na trasy już 28 lipca. Najwięcej pociągów powrotnych będzie wyjeżdżało z Kostrzyna w niedzielę 3 sierpnia – niektóre wyjadą już nad ranem, umożliwiając wygodny powrót po koncercie Manu Chao, gwiazdy światowego formatu, który w tym roku zagra na Przystanku. Poza pociągami dalekobieżnymi na Woodstock będzie można dojechać również kursującymi od 28 lipca do 3 sierpnia pociągami „Szczecin Express”i „Poznań/Woodstock Express”.

To właśnie dworce główne w Poznaniu i Szczecinie będą głównymi centrami przesiadkowymi, z których odjeżdża sporo pociągów Przewozów Regionalnych i innych przewoźników kolejowych. Dodatkowe pociągi łatwo będzie można rozpoznać po nazwach nawiązujących do postaci, miejsc, tytułów utworów i haseł związanych z Woodstockiem, np. „Wehikuł czasu”, „Jabol Pank”, „Kulki Mocy”, „Emsi”, „Miłość Przyjaźń Muzyka” czy „Stalowy Pęcherz”. W czasie trwania festiwalu będą kursowały również dodatkowe pociągi REGIO relacji Kostrzyn – Krzyż (stacja przesiadkowa) oraz pociągi MusicRegio do Zielonej Góry, Szczecina i Poznania, które odjadą 1 lipca po północy, umożliwiając wygodny powrót z pożegnalnego koncertu Budki Suflera.

Już w pierwszych dniach lipca ruszy sprzedaż biletów na pociągi MusicRegio Kupując bilety w dwie strony przez internet, będzie można sporo zaoszczędzić – i pieniędzy, i czasu, który trzeba by poświęcić na zakup biletu w kasie w Kostrzynie. Wystarczy wejście na stronę przewoźnika i wybrać bilet na konkretną trasę. Promocyjne bilety na podróż w dwie strony będą dostępne tylko w systemie sprzedaży internetowej. W składach MusicRegio, podobnie jak w pozostałych pociągach Przewozów Regionalnych, nie ma możliwości rezerwacji miejsc. Jak co roku dodatkowe kasy biletowe w Kostrzynie będą funkcjonowały i na tymczasowym dworcu, i w miasteczku festiwalowym.

Z cenami biletów można zapoznać się tutaj, a z rozkładem jazdy - tutaj.

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5