NUMER 06/2022
NUMER 06/2022
Temat numeru:
Logistyka między Polską a Ukrainą
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Przewozy Regionalne podsumowują Przystanek Woodstock

| jm, Rynek Kolejowy 05.08.2014 160

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2014-08-05 13:16:21 Autor: scorpio
---.icpnet.pl
A ile wagonów/kibli zniszczonych przez tę dzicz?
2014-08-05 13:27:25 Autor: wss5
---.173.202.176
Jaka dzicz? Łobuzów, którzy coś zniszczą znajdziesz wszędzie. To wszystko to nasza młodzież pragnaca troche szczęścia, dobrego towarzystwa i muzyki.
2014-08-05 13:29:15 Autor: tubylec
---.subscribers.sferia.net
W niedzielę widziałem przyjazd na Warszawę Zachodnią składu złożonego z zardzewiałych "kibli", z którego wysiedli sympatyczni młodzi ludzie.
2014-08-05 14:13:20 Autor: aa
---.58.199.91
Bardzo fajne zdjęcie!! Dla mnie to cud harmoni człowieka z przyrodą ;) Wie ktoś gdzie było robione?
2014-08-05 15:29:13 Autor: Bad Worm
---.opera-mini.net
@scorpio. Zapewniam Cię, że składy po przejeździe kiboli wyglądają o wiele gorzej niż te, które wiozły tę jak to określiłeś "dzicz". Zniszczenia ograniczają się do dużej ilości śmieci, zabrudzeń i co najwyżej pojedynczych wybitych szyb.
2014-08-05 15:44:42 Autor: nick
---.play-internet.pl
@Bad Worm: Proponuje zobaczyc wagony w Krzyzu, ich stan przeczy Twojemu stwierdzeniu.
2014-08-05 15:59:07 Autor: Kuba
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jechałem jednym z pociągów relacji Poznań-Kostrzyn właśnie podczas trwania tego tzw. festiwalu kultury. To co tam przeżyłem przeżyło moje najśmielsze oczekiwania. Wszechobecny syf, pełno butelek i puszek po piwie, dziwne pijackie przyśpiewki, darcie ryjów na całe wagony, strach przed tym czy człowieka nie okradną, ponadto nagminne! otwieranie drzwi przez tą "młodzież" podczas jazdy pociągu, bezpieczne siedzenie sobie na schodkach, a z toalety był taki smród wymiocin, że wysiedzieć się nie dało. Nasza kulturalna woodstockowa młodzież, nie ma co !
2014-08-05 16:04:23 Autor: Kuba
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
tam miało być przeszło a nie przeżyło moje oczekiwania, wybaczcie ;)

@aa - zdjęcie zostało zrobione na linii 203 Kostrzyn-Tczew na odcinku Gorzów-Wielkopolski-Krzyż, w okolicach stacji Santok. Pozdrawiam
2014-08-05 17:05:27 Autor: Bad Worm
---.adsl.inetia.pl
@Kuba: no dobrze, a co poza tym? Powybijane szyby, powyrywane siedzenia, pozrywane zasłonki, bazgroły? Nic z tego? No coś podobnego. Przy tak długiej trasie i takiej frekwencji trudno by składy były czyściutkie. Niemniej demolki nie ma.
2014-08-05 18:26:29 Autor: mariusz zalech
---.static.ip.netia.com.pl
lepiej zobacz scorpio jak wygladaja pociagi po pielgrzymkach.
Wszedzie syf, butelki, rozwalone jedzenie, orzeszki, okruszki itp.

pociagi po woodstock niczym nie odstaja od pociagow pielgrzymkowych i nocnych rzezni PKP IC.

fakt byly demolki skladow, ale to byl koniec lat 90tych
2014-08-05 19:06:31 Autor:
---.172.252.197
dzisiaj ogladalem sklady w Suchej Beskidzkjej ktore jechaly jako musicRegio fakt byly pelne butelek itp. ale niemozna powiedziec ze sa zdemolowane! gdyby niete poczciwe EN57 to czym przewieziono by taka mase ludzi
2014-08-05 21:36:28 Autor: sb
---.centertel.pl
ile jednostek zatrudniono, jak były łączone, czy były defekty (słyszałem o Sandomierzu i próbie podłączenia lokomotywy) - więcej konkretów proszę...
2014-08-06 07:48:45 Autor: Woodstockowicz
---.static.3s.pl
Najwięcej do powiedzenia o Woodstocku mają Ci co tam nie byli, i nie wracali pociągiem. Wracałem pociągiem, składem na Katowice. 3 kibelki w trakcji wielokrotnej. Czy było pełno butelek? Tak, bo gdzie dać 1.5 litrową plastikową, zgniecioną butelkę, jak pojemniki na śmieci starczają jedynie na 3 zgniecione puszki po piwie? A gwarantuje że w tym upale każdy pił mnóstwo wody. Czy były pijackie przyśpiewki? Może tylko paciurki zmawiać i to nie za głośno? Czy była demolka? Jeden gość coś markerem na laminatach malował, ale odebrano mu markera i koniec. Wymiociny? Nie widziałem. A ludzie spali na ziemi bo nie było gdzie indziej miejsca.

Tak więc znawców tematu zapraszam w przyszłym roku na przejażdzkę i pokazanie jak to wspaniale potraficie się zachować w takim ścisku, zbieracie po sobie wszystkie butelki, papierki, cichutko siedzicie, nie klniecie w kolejce do toalety jak wiele osób czeka, a w dodatku nie śmierdzicie w upale.
2014-08-06 11:48:53 Autor: wz
---.28.15.112
Niestety wszystko związane z Owsiakiem, ma teraz podtekst polityczny.
My vs. Oni.
Jedni pokazują tylko dobre rzeczy, unikając pokazywania złych.
Drudzy pokazują tylko złe rzeczy.
Prawda leży jak zwykle pośrodku.
2014-08-07 15:08:06 Autor: kolo1
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tez wracałem z Kostrzyna ,też piłem piwo i śpiewałem. Fakt jest że ma gdzie śmieci wrzucać, kibel popsuty był już w Kostrzynie (stopka nie działała) ale jakoś nikt nie narzekał, było wesoło chociaż leżeli na podłodze bo miejsca nie było. Można się zmęczyć czekając trzy godziny na bilet w 34 stopniach . Młodzież teraz jest bardziej ogarnięta . Gwarantuje,że gdyby nie było tłoku i dodatkowe worki na śmieci pociąg z woodstokowiczami niczym nie różnił by się od podmiejskiej komunikacji.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 06/2022
NUMER 06/2022
Najnowszy numer Rynku Kolejowego poświęcony jest logistyce pomiędzy Polską a Ukrainą, a szczególnie palącemu problemowi przewozu zbóż. Czy kolej jest w stanie wywieźć zbiory ze „spichlerza Europy”? Oprócz tego piszemy m. in. o problemach kolei w sezonie wakacyjnym, układzie węzła kolejowego CPK i drugim torze WKD. W numerze prezentujemy też najnowszy raport ZDG TOR; nie brakuje również ciekawych rozmów.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.