NUMER 06/2022
NUMER 06/2022
Temat numeru:
Logistyka między Polską a Ukrainą
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Straż Ochrony Kolei podsumowuje Woodstock

| SOK 11.08.2014 285

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2014-08-11 10:08:46 Autor: JFK
---.153.102.250
Brawo dla SOK

Chyba jako jedyni pokazali inną stronę tej imprezy, bo wszyscy rozpływali się w zachwytach jakie to cudowne wydarzenie.

JFK
2014-08-11 10:18:50 Autor: Krycha
---.free.aero2.net.pl
przecież wszyscy wiedzą że to zlot cpunów, podmiotów i zboczeńców taplających się w błocie, byłam widziałam nie polecam normalnym
2014-08-11 10:33:07 Autor: Cowiek Maupa
---.dynamic.gprs.plus.pl

Cowiek Maupa
Ja pamiętam, na Woodstocku w Żarach w 2003 jechałem piętrusem, tą słynną Bipą. Wraz z ludźmi wyrzuciłem przez drzwi w pierwszym członie sedes z WC, drąc przy tym mordę o tak: "KRAAUUUUU!". Odkryłem, że z homo sapiensami można się dobrze bawić, wyrzucenie tego kibla naprawdę było śmieszne. A potem podobno byłem pijany i wszedłem na dach wagonu.
2014-08-11 10:38:56 Autor: ola
---.play-internet.pl
Kibelki dały radę!
2014-08-11 10:43:53 Autor: md
---.static.ip.netia.com.pl
Jak na zlot 500 tysięcy różnej maści ludzi (nie tylko ćpunów, połowa była zupełnie normalna), to było spokojnie. 500 tysięcy ludzi to spore miasteczko. 2x Lublin, Kielce, czy coś... W tej wielkości miasteczkach dziennie dochodzi o jakiegoś morderstwa, kilku wypadków, samobójstw etc. Tu, na woodstock tak nie było.
2014-08-11 13:35:59 Autor: Strażnik
---.centertel.pl
5600 funkcjonariuszy SOK? Ta formacja ma tylu ludzi w Polsce?
2014-08-11 15:09:04 Autor: Xawery
---.172.252.132
@md Skąd ty wziąłeś te 500 tysięcy ludzi?! mnożyłeś czy dodawałeś? Tvn z tvp tak podaje liczby uczestników demonstracji. Jak demonstruje lewica to z 200 osób robią tłumy, a jak prawica to z 20 tysięcy robią garstkę.
2014-08-11 18:17:07 Autor: Tczewiak
---.free.aero2.net.pl
A czy straz ochrony kolei widzi co sie dzieje na stacji i 10 metrow od niej w Tczewie? Jest ochrona dworca jest SOK a niewidoczni...chlaja przed dworcem, chlaja na dworcu, szarpia sie kase wymuszaja...a nikt nie wyjdzie. Prosba o analize kamer monitoringu np. 17.50 stacja Tczew. Obsrany typ z jakims gazem wykrzykuje cos na holu dworca. Przed apteka dworcowa stoi zulik i zaczepia ludzi kase chcac...nikt nie wychodzi. W Tczewie to norma
2014-08-11 21:30:55 Autor: franek kajko
---.191.162.97
SORRY 750.000 LUDZI.

"Sobotnia noc zgromadziła rekordową liczbę uczestników - ponad 750 tysięcy! Stanąć przed taką masą ludzi i wyjść z tego obronną ręką nie było prostym zadaniem. "

INFO: http://www.wosp.org.pl/przystanek_woodstock/aktualnosci/nic_dodac_nic_ujac_manu_chao_podbil_woodstock
2014-08-12 00:05:05 Autor: havranek
---.59.74.234
@Xawery
Nie, nie z tvn-u, ani z wyborczej, ani nawet z telewizji trwam. Taka liczba to szacunkowe dane policji (źródło: http://www.lubuska.policja.gov.pl/sztab-policji/przystanek-woodstock-2014/item/4549-kolejny-bezpieczny-przystanek-woodstock). Z resztą... czy było 750, 500 czy nawet "tylko" 300 tys. to nie ma to znaczenia. To i tak jedna z największych imprez masowych w Europie. Właściwie jeszcze tylko Jan Paweł II mógł mieć taką frekwencję.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 06/2022
NUMER 06/2022
Najnowszy numer Rynku Kolejowego poświęcony jest logistyce pomiędzy Polską a Ukrainą, a szczególnie palącemu problemowi przewozu zbóż. Czy kolej jest w stanie wywieźć zbiory ze „spichlerza Europy”? Oprócz tego piszemy m. in. o problemach kolei w sezonie wakacyjnym, układzie węzła kolejowego CPK i drugim torze WKD. W numerze prezentujemy też najnowszy raport ZDG TOR; nie brakuje również ciekawych rozmów.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.