Partnerzy serwisu:
Warte uwagi

Straż Ochrony Kolei podsumowuje Woodstock

Dalej Wstecz
Autor:

SOK

Data publikacji:
11-08-2014
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
SOK

Podziel się ze znajomymi:

WARTE UWAGI
Straż Ochrony Kolei podsumowuje Woodstock
Nad bezpieczeństwem przejazdu uczestników XX „Przystanku Woodstock” – organizowanego przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w poprzedni weekend w Kostrzynie czuwało blisko 5600 funkcjonariuszy SOK. Straż Ochrony Kolei podsumowała swoje działania.

Do zabezpieczenia obszaru kolejowego w czasie przyjazdów, pobytu i odjazdów uczestników imprezy w stacji Kostrzyn zaangażowano łącznie 5600 funkcjonariuszy SOK. Patrole ochraniały przejazd 235 pociągów, w tym 86 pociągów okazjonalnych dla uczestników Przystanku. 

Podczas imprezy funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei interweniowali w 129 sytuacjach. Pouczyli 120 osób, 67 ukarali mandatami na kwotę prawie 5000 zł. Patrole SOK ujęły 36 sprawców czynów zabronionych min. za posiadanie narkotyków, zakłócanie ładu i porządku.

Biorąc pod uwagę prawie 114 tysięcy uczestników Przystanku , korzystających z usług kolei, impreza przebiegała spokojnie. Przejazd tysięcy uczestników odbywał się sprawnie i bezpiecznie.
 

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5