Partnerzy serwisu:
Warte uwagi

Nazwij pociąg na Woodstock i bilety wygrywaj

Dalej Wstecz
Data publikacji:
30-11-2014
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Przewozy Regionalne

Podziel się ze znajomymi:

WARTE UWAGI
Nazwij pociąg na Woodstock i bilety wygrywaj
Jeździsz pociągiem na Woodstock? Chciałbyś pojechać na kolejny festiwal za darmo? Przewozy Regionalne zachęcają do brania udziału w konkursie, w którym można wygrać bilety na pociąg musicREGIO.

Podróż pociągiem na Przystanek Woodstock to jedna z jego nieodłączonych tradycji. Niegdyś do Żar, a od 10 lat do Kostrzyna nad Odrą – co roku specjalnymi pociągami Przewozów Regionalnych na festiwal przyjeżdżają tysiące fanów dobrej muzyki i niezapomnianej zabawy. W przemierzających cały kraj pociągach musicREGIO nierzadko nawiązują się przyjaźnie, a bezwzględnie zawsze panuje świetna atmosfera. Aby woodstockowe składy wyróżniały się w rozkładach jazdy, jakiś czas temu Przewozy Regionalne nazwały je. Nazwy pociągów musicREGIO nawiązują do miejsc, postaci i wydarzeń związanych z Przystankiem. Albo zwyczajnie zabawnie brzmią. „Stalowy pęcherz", „Ostatnia paróweczka" czy „Kulki mocy" bardzo szybko podbiły serca pasażerów.

Jako że w tym roku w skrzynkach mailowych przewoźnika pojawiły się pytania o możliwość nazwania wybranych pociągów, Przewozy Regionalne postanowiły docenić twórczość festiwalowych gości. Jak nazwać pociąg? Wystarczy przesłać propozycje nazw pociągów (maksymalnie 4). Jeśli dana nazwa będzie związana z konkretnym regionem, PR postarają się, aby otrzymał ją pociąg przezeń przejeżdżający. Wymyślona nazwa może (ale nie musi) bezpośrednio nawiązywać do festiwalu Przystanek Woodstock. Przesłaną nazwę trzeba dobrze umotywować – silne argumenty to podstawa sukcesu! Przewoźnik wybierze 10 najciekawszych propozycji, a wszyscy zwycięzcy, poza ogromną satysfakcją, otrzymają praktyczną nagrodę: bezpłatny bilet umożliwiający dojazd na Woodstock i powrót do domu! Bilet ten będzie ważny w pociągach musicREGIO docierających do Kostrzyna nad Odrą. Zgłoszenia można przesyłać na adres rzecznik@p-r.com.pl. Czekamy na nie do 14 grudnia 2014 r. Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej przewoźnika najpóźniej 19 grudnia.

Zgłoszenia mailowe powinny zawierać następujące informacje:
a) tytuł wiadomości: Pociągi nazywaj i bilety wygrywaj,
b) dane osobowe uczestnika: imię, nazwisko, e-mail, telefon kontaktowy,
c) zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptację regulaminu konkursu o treści: „Oświadczam, że: zapoznałem/łam się z Regulaminem Konkursu „Pociągi nazywaj i bilety wygrywaj"
i akceptuję jego treść. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora Konkursu w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia i ogłoszenia wyników oraz przekazania nagród.",
d) relację pociągu musicREGIO, który uczestnik chciałby nazwać (opcjonalnie).

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Polregio poszukuje prezesa

Biznes

Polregio poszukuje prezesa

Michał Szymajda 14 maja 2020

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Polregio poszukuje prezesa

Biznes

Polregio poszukuje prezesa

Michał Szymajda 14 maja 2020

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5