NUMER 09/2022
NUMER 09/2022
Temat numeru:
Innotrans 2022
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Przewozy Regionalne zagrają z WOŚP

| Przewozy Regionalne 08.01.2014 105

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2014-01-08 09:11:23 Autor:
---.77.124.27
w HUCISKU bedzie zobaczyc poczatki uwalenie lini Zywiec Sucha Beskidzka likwidujac stacje kolejowa ktora wowczas piec lat wczesniej byla gruntownie przebudowana dawala szanse na normalny rozklad jazdy miala bardzo dlugie tory by minely sie pociagi pospieszne ale to przeszkadzalo i zrobiono przystanek i to byl koniec tej lini ktory trawa do dzis ! ale ludzie walcza i beda walczyc o rewitalizacje lini i przywrocenie do porzednich parametrow!
2014-01-08 09:27:11 Autor: Tomek Janiszewski
---.ip.netia.com.pl
A co to za głąb zamierza jechać wgłąb?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pomoc:Powszechne_b%C5%82%C4%99dy_j%C4%99zykowe
2014-01-08 10:02:45 Autor: Maurycy__
---.97.199.25
Oj bogate te PR, bogate,

ile zapłacą za ten "Dzień świra"?
potem płacz - znowu długi ...
2014-01-08 10:50:37 Autor: Tomek Janiszewski
---.ip.netia.com.pl
Nosz normalnie koniec świata. Maurycy zwróćił się przeciw resortowemu dziecku, czołowemu celebrycie III RP?
2014-01-08 12:06:40 Autor: amigo.ze.szwecji
---.opera-mini.net
A mówili w telewizji że czynienie dobra powoduje odpis z podatku.
WPŁACAJCIE BEZPOŚREDNIO NA KONTO WOŚP.
NIE DAWAJCIE DO PUSZEK.
Te puszkowane giną.
Znajomi szwedzi których znam chwalą WOŚP
2014-01-08 14:38:43 Autor: wojtus
---.183.129.188.dsl.dynamic.t-mobile.pl
"komfortowym Pociągiem papieskim, "

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!

Poza tym pociągiem w Beskidy byłby gdyby jechał do Wisły.
2014-01-08 15:21:36 Autor: Tomek Janiszewski
---.ip.netia.com.pl
@wojtus: co do "komfortu" masz oczywiście rację (sama klyma a już zwłaszcza zimą znaczy tyle co nic skoro są wózki od najzwyklejszego kibla), ale z tymi Beskidami to nie sqmałem. Pociag jedzie wszak przez Beskid Makowski (od Kalwarii do Suchej) Beskid Żywiecki (od Suchej do Żywca) ociera się o Beskid Śląski (od Żywca do Bielska) wreszcie o Beskid Mały (od Bielska do Wadowic). Brakuje jeszcze Beskidu Wyspowego (ale pod drutem daloby się dojechać jedynie do Rabki-Zdroju), Sądeckiego oraz Niskiego (j.w., chyba żeby jechać z Krakowa w drugą stronę, przez Tarnów). Więc czy jedzie aż do Wisły (położonej w samym sercu Beskidu Śląskiego) czy też nie - znaczenia to nie ma dla adekwatności nazwy.
2014-01-11 22:39:16 Autor: Tomek Janiszewski
---.adsl.inetia.pl
Takie pytanko za pół punkta: ile kasy wpłaciły PR-y na konto resortowego dziecka za posługiwanie się wątpliwej zresztą wartości reklamą w postaci nadania nazwy tej fundacji jednemu ze swoich pociągów IR? Bo chyba jest nie do pomyślenia aby to fundacja płaciła PR-om, za reklamowanie jej nazwą jednego z pociągów?
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 09/2022
NUMER 09/2022
Oddajemy w Państwa ręce wyjątkowy, dwujęzyczny numer "Rynku Kolejowego" przygotowany na targi Innotrans 2022. Warto przeczytać rozmowy z prezesami PKP SA, PKP PLK, UTK, Pesy, Siemens Mobility, Kolei Śląskich... oprócz tego piszemy o stanie bezpieczeństwa na kolei w Polsce i Europie, słynnym bilecie za 9 euro w Niemczech i o obiecującym kierunku ekspansji dla polskich firm z branży kolejowej. Zapraszamy do lektury! 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.