NUMER 09/2022
NUMER 09/2022
Temat numeru:
Innotrans 2022
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Przewozy Regionalne: Rok 2013 był trudny dla branży

| jm, Rynek Kolejowy 21.01.2014 108

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2014-01-21 15:44:38 Autor: taki jeden
---.hist.uj.edu.pl
Super Bilet działa. Koleżanka chciała kupić bilet za 1 zł do Warszawy na iR z Krakowa. Oczywiście nie było miejsc ale dowiedziała się że pociąg ten kosztuje tylko 53,90 zł a myslała że do Warszawy da sie dojechac tylko za sto złotych jak kiedyś. I na tym polega sedno tej promocji.
2014-01-21 15:59:54 Autor: .Piotr
---.imir.agh.edu.pl
A co z zakładem małopolskim? Jakieś dziwne gierki i podchody tam się toczą.
2014-01-21 16:05:38 Autor: arrivederci
---.adsl.inetia.pl

arrivederci
Rębibus objął Kolejkę Małopolską. Brawo! Brawissimo!
2014-01-21 18:07:50 Autor: mathewicforum
---.centertel.pl
Na pewno plusem jest Superbilet!

To na serio zrobiło i robi wrażenie i działa! Fakt, były przeciążenia serwerów, ale to tylko woda na młyn twórców tego pomysłu. PR marketingowo przerastają PKP IC o lata świetlne. Realnie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. A PKP IC się lansuje, tabor, ale promocyjnie, to robi kabaret.

Szkoda, że zakłady PR tak późno zyskały autonomię finansową.
2014-01-21 18:29:57 Autor: patryket22
---.231.248.206.tzg.pl
"Mała Kinga otrzymała od nas możliwość bezpłatnego podróżowania wszystkimi pociągami Przewozów Regionalnych do ukończenia 26 roku życia"

Ciekawe jak będzie wyglądała siatka połączeń PR w 2039 roku ;P
Za długo to sobie chyba nie pojeździ.
2014-01-21 21:53:00 Autor: G o r a l
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ mathewicforum

To nie chwal tu "na sucho" PRów, tylko porzuć swego nicka i zacznij masowe wspieranie PR. Wystarczy przyjąć moją zasadę "zadośćuczynienia" PRom za przejazd czymkolwiek spod szyldu picu w odległości co najmniej 2x dłuższej (w moim przypadku oczywiście epizody w picu zdarzają się tylko w sytuacjach awaryjnych). I już.
2014-01-21 22:45:42 Autor: mathewicforum
---.centertel.pl
W odpowiedzi na post G o r a l:
"@ mathewicforum

To nie chwal tu "na sucho" PRów, tylko porzuć swego nicka i zacznij masowe wspieranie PR. Wystarczy przyjąć moją zasadę "zadośćuczynienia" PRom za przejazd czymkolwiek spod szyldu picu w odległości co najmniej 2x dłuższej (w moim przypadku oczywiście epizody w picu zdarzają się tylko w sytuacjach awaryjnych). I już."
Nick jaki jest taki jest. A każdy kto czytał IC Forum wie, że po odejściu Jacka Prześlugi, powstał dział poświęcony poc. IR i RE, no i bardzo dobrze działał. Ja zajmowałem się ogólnie połączeniami pasażerskimi od stycznia 2006 roku do maja 2010 roku. Potem zostałem Moderatorem Działu Infrastruktura Kolejowa i tak jest do dziś. Czasem jednak otrzymuje maile w sprawie połączeń. Jeśli jest ich dużo w tej samej sprawie wówczas staram się reagować gdzie trzeba i u kogo trzeba (...).

Jak pomagam PRom? Oj, zdziwiłbyś się!
Np. Nie jechałem poc. EIC jak i TLK od marca 2013 roku kiedy zniknął "Bilet Rewelacyjny" i pojawiła się obowiązkowa rezerwacja miejsc także w TLK. Zdarza się, że często jeżdżę REGIO i IR. Staram się promować i rozdawać ulotki o np. Super Bilecie za 1 zł. I to trafia! :D
2014-01-21 22:51:01 Autor: mathewicforum
---.centertel.pl
@G o r a l:

Co do Pana Jacka, to oczywiście odkąd odszedł ze spółki PKP IC, właściwie to został odwołany. Czasem się udzielał na naszym forum, ale to mój szef, Andrzej jako Gł. Admin, miał z nim lepszy kontakt. W każdym razie, fakt, od 2007 roku nazwa naszego forum nie oddawała realnego obrazu poruszanych tematów.
2014-01-22 10:41:09 Autor: Przemek IC
---.grybow.net.pl

Przemek IC
W odpowiedzi na post mathewicforum:
"@G o r a l:

Co do Pana Jacka, to oczywiście odkąd odszedł ze spółki PKP IC, właściwie to został odwołany. Czasem się udzielał na naszym forum, ale to mój szef, Andrzej jako Gł. Admin, miał z nim lepszy kontakt. W każdym razie, fakt, od 2007 roku nazwa naszego forum nie oddawała realnego obrazu poruszanych tematów."
Ale moim zdaniem IC Forum było najlepszym forum kolejowym.
Teraz fora jakby nieco się podzieliły na kilka obozów.
2014-01-22 17:25:03 Autor: mathewicforum
---.centertel.pl
W odpowiedzi na post Przemek IC:
"Ale moim zdaniem IC Forum było najlepszym forum kolejowym.
Teraz fora jakby nieco się podzieliły na kilka obozów."
Dzięki... wiesz, kiedyś była kultura i większa kontrola - nie mylić z cenzurą (...).
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Biznes
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 09/2022
NUMER 09/2022
Oddajemy w Państwa ręce wyjątkowy, dwujęzyczny numer "Rynku Kolejowego" przygotowany na targi Innotrans 2022. Warto przeczytać rozmowy z prezesami PKP SA, PKP PLK, UTK, Pesy, Siemens Mobility, Kolei Śląskich... oprócz tego piszemy o stanie bezpieczeństwa na kolei w Polsce i Europie, słynnym bilecie za 9 euro w Niemczech i o obiecującym kierunku ekspansji dla polskich firm z branży kolejowej. Zapraszamy do lektury! 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.