NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

Pociąg do Mińska zostanie, ale tylko dwa razy w tygodniu

| Kasper Fiszer, Rynek Kolejowy 24.04.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2015-04-24 14:29:08 Autor: G
---.internetdsl.tpnet.pl
Wyciąć wszystkie. [Admin: zmoderowano]
2015-04-24 15:21:15 Autor: miś uszatek
---.poz1.cyber-cafe.pl
Czy w czasach tanich linii lotniczych ktoś jeszcze podróżuje pociągami międzynarodowymi?

Poza kilkoma krótkimi trasami nie ma to absolutnie żadnego sensu dla pasażera, a zatem nie może mieć żadnego sensu ekonomicznego!
2015-04-24 15:43:33 Autor: Celejewsky
---.dynamic.chello.pl
A czy uważasz że wszyscy lubią latać?
Likwidujemy Mińsk, ale Kiev Expres zostać musi, mimo że non stop pusty jeździ.
[Admin: zmoderowano]
2015-04-24 17:56:43 Autor: rysiekchaszcz
---.skranetcan.pl

rysiekchaszcz
Ważne że bankomaty z PiC-u premie wezmą. Zresztą doktryna PiC-u jest prosta "Im mniej pociągów i pasażerów to lepiej a my się sami wyżywimy :-)
2015-04-24 18:38:44 Autor: wór
---.opera-mini.net
Ważne, że 1-osobowe firmy prezesów PKP SA i IC ciągną publiczną kasę za "sprawne zarządzanie"
2015-04-24 20:53:19 Autor: SP45-116
---.warszawa.vectranet.pl
W odpowiedzi na post Celejewsky:
" A czy uważasz że wszyscy lubią latać?
Likwidujemy Mińsk, ale Kiev Expres zostać musi, mimo że non stop pusty jeździ.
[Admin: zmoderowano] "
Kijowski jeździ pusty?!? Nie wiem jak teraz, ale zawsze, kiedy nim jeździłem były problemy z miejscami. O takich luksusach jak dół i środek przy ostatniej podróży mogliśmy nawet zapomnieć. Były tylko dwie góry, bo akurat ktoś zwrócił miejscówki.
PS. Fakt jest faktem, tym pociągiem Polacy prawie wcale nie jeżdżą.
2015-04-24 21:05:23 Autor: Mat
---.adsl.inetia.pl
Busiarze sie już ciesza
2015-04-24 21:16:11 Autor: Rad
---.33.4.19
To zapoznaj się kolego z rozkładem lotów i cennikiem połączeń do Mińska, a potem wyleć do Mińska i wróć tego samego dnia. Nocny pociąg jest w tym wypadku zdecydowanie lepszy.
2015-04-25 07:36:52 Autor: bialorusin
---.dynamic.mm.pl
Do kijowa puste jezdza bo smierdzace zaniedbane. Zal podrozowac. Polityka rozsadza stosunki miedzyludzkie.
2015-04-26 14:41:57 Autor: G o r a l
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
A nie ma autobusu z Wawy do Mińska? A ten Ecolines do Moskwy nie jedzie także przez Mińsk?
2015-04-26 20:59:50 Autor: ...
---.dynamic-ra-2.vectranet.pl
Jechałem Kiev Express do Dorohuska w marcu i było w nim sporo osób które powysiadały w Lublinie i Chełmie. Dalej tylko kilku Ukraińców.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
PARTNER DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.