Partnerzy serwisu:
Warte uwagi

Nowy \"Bilet Kolbuszowski\"

Dalej Wstecz
Data publikacji:
19-01-2010
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Przewozy Regionalne, 19 stycznia 2010

Podziel się ze znajomymi:

WARTE UWAGI
Nowy \"Bilet Kolbuszowski\"
Podwoiła się liczba relacji objętych promocją "Bilet Kolbuszowski". Teraz oferta obejmuje całą trasę z Rzeszowa do Stalowej Woli. Za przejazd między tymi dwoma miastami pasażer zapłaci 9 złotych, a do Tarnobrzega tylko 8 złotych - mniej, niż za przejazd autobusem - poinformowały Przewozy Regionalne.

Już 13 relacji z niskimi cenami obejmuje oferta Bilet kolbuszowski. Są to odcinki zmodernizowanej trasy łączącej Rzeszów ze Stalową Wolą przez Kolbuszową i Tarnobrzeg. Od nowego rozkładu jazdy korzysta z niej 8 pociągów Przewozów Regionalnych, z czego dwa do Tarnobrzega. O atrakcyjności połączenia kolejowego decyduje czas przejazdu, który np. z Rzeszowa do Tarnobrzega wynosi tylko 75 minut.

W promocji można kupić bilety jednorazowe z cenami zryczałtowanymi według taryfy normalnej lub z ulgami ustawowymi (37%, 49%, 78%, 95%). Ceny na tej trasie są niższe, niż wynika to z Taryfy PR i są konkurencyjne w odniesieniu do przewoźników drogowych. Za przejazd ze stolicy Podkarpacia do Tarnobrzega pasażer zapłaci 8 złotych, a do Stalowej Woli 9 złotych.  Do czasu wprowadzenia stosownych zmian w systemie sprzedaży, tańsze bilety można kupić wyłącznie w pociągu bez dodatkowych opłat.

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Polregio poszukuje prezesa

Biznes

Polregio poszukuje prezesa

Michał Szymajda 14 maja 2020

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Polregio poszukuje prezesa

Biznes

Polregio poszukuje prezesa

Michał Szymajda 14 maja 2020

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5