Partnerzy serwisu:
Pasażer

mPay ma promocję na bilety PKP Intercity

Dalej Wstecz
Autor:

inf pras.

Data publikacji:
06-06-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. prasowa mPay

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
mPay ma promocję na bilety PKP Intercity
fot. MPay
mPay przygotował promocję na swoje 20-lecie dla pasażerów PKP Intercity. Osoby, które kupią bilety za pomocą aplikacji, otrzymają zwrot części środków w postaci doładowania portmonetki mPay.

Jak czytamy, promocja obowiązuje do 20 czerwca 2023 r. - dotyczy wyłącznie biletów jednorazowych oraz okresowych PKP Intercity na przejazdy krajowe i międzynarodowe. Bilety zakupione w inny sposób, np. na stronie internetowej przewoźnika, w kasach biletowych lub automatach, nie są objęte promocją.

W ramach promocji użytkownik może otrzymać tylko jeden zwrot, którego wartość obliczana jest na podstawie pierwszego biletu zakupionego w trakcie trwania akcji. Zwrot w wysokości 20% brutto za bilet przyznawany jest automatycznie tuż po jego zakupie i realizowany w terminie do 14 dni roboczych. Środki zwracane są w formie doładow ania portmonetki mPay uczestnika promocji. Każdy użytkownik aplikacji staje się uczestnikiem promocji automatycznie, jeśli tylko spełnia warunki określone w regulaminie
Ceny biletów PKP Intercity kupowanych przez aplikację są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży. Po zainstalowaniu aplikacji wystarczy się zarejestrować i zasilić swoją elektroniczną portmonetkę mPay środkami pieniężnymi np. za pomocą przelewu bankowego. Do aplikacji można też podpiąć kartę płatniczą, co pozwala uniknąć konieczności pamiętania o regularnych zasilaniach konta.

Zakup biletu trwa zaledwie kilka sekund, a transakcji można dokonać o dowolnej porze dnia i nocy. Dzięki zakupom w aplikacji mobilnej unikamy konieczności szukania biletomatu czy punktu sprzedaży oraz stania w długich kolejkach do kasy - podkreśla spółka w komunikacie.


Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5