Partnerzy serwisu:
Pasażer

mPay rusza z platformą do planowania podróży i sprzedaży biletów kolejowych

Dalej Wstecz
Data publikacji:
07-06-2023
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
mPay rusza z platformą do planowania podróży i sprzedaży biletów kolejowych
Fot. mPay
5 czerwca 2023 roku mPay uruchomił platformę mPay Bilety Online; użytkownicy będą mogli sprawdzić na niej bieżące i aktualne rozkłady jazdy pociągów, zaplanować podróż oraz zakupić bilety bez konieczności logowania czy korzystania z innych stron. Podczas prac szczególny nacisk położono na dostosowaniu jej działania do urządzeń mobilnych - zapewnia spółka.

jak czytamy w komunikacie, oferta przewoźników kolejowych z roku na rok się powiększa, a wraz z nią atrakcyjność dostępnych połączeń. Podróżowanie pociągiem ma bezsprzecznie wiele zalet i dla wielu osób jest jedną z najwygodniejszych i najchętniej wybieranych opcji przemieszczania się po Polsce. Kolej doceniają dziś nie tylko studenci, ale osoby w każdym wieku, czego dowodem jest rosnąca sprzedaż biletów kolejowych.

Platforma mPay Bilety Online powstała z myślą o pasażerach i ich komforcie w planowaniu podróży koleją. Dzięki niej w prosty i intuicyjny sposób można sprawdzić dostępne połączenia kolejowe oraz kupić bilet w najkorzystniejszej cenie dla siebie oraz współtowarzyszy podróży. Sam proces zakupu nie wymaga posiadania aplikacji mPay, rejestracji ani logowania, a przekazane dane służą tylko do sfinalizowania transakcji - podkreśla spółka.

Bilety dostępne są w różnych wariantach cenowych, w zależności od klasy, przysługującej zniżki i terminu podróży. Biletu nie trzeba drukować ani zapisywać w urządzeniu – po sfinalizowaniu transakcji zostanie on wysłany na podany adres e-mail. Dodatkowo na podany numer telefonu użytkownik otrzymuje poprzez SMS unikalny link do zarządzania biletem, dzięki któremu może pobrać bilet, sprawdzić szczegóły połączenia (również aktualną na czas podróży pozycję na mapie), złożyć dyspozycję wystawienia faktury VAT do biletu, zwrócić, zmienić dane lub wymienić bilet. Opisana funkcjonalność SMS przyda się szczególnie użytkownikom, którzy nie odbierają poczty elektronicznej w telefonie, czyniąc rozwiązanie jeszcze bardziej konkurencyjnym.

Platforma dostępna jest w czterech wersjach językowych – polskiej, angielskiej, niemieckiej i ukraińskiej. Na ten moment pasażer może wyszukać połączenia, zakupić bilet/-y i zarządzać nimi jedynie u przewoźnika PKP Intercity. Ta oferta będzie jednak sukcesywnie poszerzana oraz z czasem udostępniona zostanie opcja zaplanowania połączenia kolejowego z przesiadkami u więcej niż jednego przewoźnika - zachęca mPay.

Aplikacja jest dostępna pod adresem https://biletynakolej.pl
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5