Partnerzy serwisu:
Biznes

Martin Sněhota nowym dyrektorem handlowym PKP Cargo International

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Autor:

Redakcja

Data publikacji:
21-11-2019
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. prasowa PKP Cargo

Podziel się ze znajomymi:

BIZNES
Martin Sněhota nowym dyrektorem handlowym PKP Cargo International
Fot. PKP Cargo
W dniu 12 listopada 2019 roku nowym dyrektorem handlowym spółki PKP CARGO INTERNATIONAL został Martin Sněhota. Zastąpił on na tym stanowisku Viktora Bystriana, który będzie realizował nowe zadania w grupie PKP CARGO INTERNATIONAL.

Martin Sněhota ma wieloletnie doświadczenie menedżerskie w zakresie handlu, zakupów i zarządzania spółkami produkcyjnymi. Przed przyjściem do grupy PKP Cargo International był m.in. dyrektorem ds. zakupów w spółkach MSA i Fermat CZ oraz dyrektorem ds. handlu i zakupów w spółce VOP CZ. Od 2018 roku był w ramach BR Group członkiem Zarządu i dyrektorem generalnym spółki Lucco, a jednocześnie dyrektorem generalnym w firmie Spojmont Ostrava. Ukończył Transport Lądowy, Technikę i Technologię Transportu na Wydziale Mechanicznym oraz Ekonomikę i Zarządzanie Przemysłem na Wydziale Metalurgii i Inżynierii Materiałowej w Wyższej Szkole Górniczej – Technicznym Uniwersytecie Ostrava.

− Wiem, że PKP Cargo International należy do grupy PKP Cargo, jednego z największych kolejowych przewoźników towarowych w EU, i z chęcią chciałbym tu wykorzystać moje dotychczasowe doświadczenie i umiejętności w dziedzinie transportu oraz zarządzania spółkami i pionami handlowymi. Od całego zespołu handlowego oczekuję bardzo aktywnego podejścia do klienta w zakresie rozwijania biznesu i potencjału, który ma spółka. Wspólną pracą zespołową chcemy nie tylko ponadstandardowo troszczyć się o naszych dotychczasowych klientów, których wysoko sobie cenimy, ale przede wszystkim, z wykorzystaniem synergii w grupie PKP Cargo, uzyskiwać nowe możliwości handlowe dla spółki zarówno na rynku krajowym, jak i w całej Europie – powiedział Martin Sněhota, nowy dyrektor handlowy PKP Cargo International.

− Chciałbym serdecznie podziękować Viktorovi Bystrianovi za długoletnią pracę dla spółki na stanowisku dyrektora handlowego, który nadal pozostaje członkiem zespołu i w grupie będzie odpowiedzialny za business development. Nowemu dyrektorowi handlowemu życzę wielu sukcesów w pracy i wierzę, że jego menedżerskie doświadczenie doprowadzi we współpracy ze spółką macierzystą PKP Cargo International do realizacji ambitnych celów całej grupy na międzynarodowym rynku transportu kolejowego i kombinowanego −  powiedział Maciej Walczyk, prezes Zarządu PKP Cargo International.
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5