Partnerzy serwisu:
Warte uwagi

LHS współpracuje z przyrodnikami

Dalej Wstecz
Data publikacji:
08-08-2012
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Radio Lublin/ jar, Rynek Kolejowy

Podziel się ze znajomymi:

WARTE UWAGI
LHS współpracuje z przyrodnikami
„Radio Lublin” poinformowało o wykonaniu pomyślnych testów urządzeń do odstraszania zwierząt przed nadjeżdżającym pociągiem. W przyszłości zostaną zainstalowane takie urządzenia. Niebawem zapadną decyzje odnośnie ich liczby i lokalizacji na obszarze Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Regionalna rozgłośnia podała, że pomyślnie zakończyły się testy urządzeń płoszących zwierzęta.  W ramach projektu realizowanego przez spółkę LHS i Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie takie urządzenia niebawem pojawią się na stałe wzdłuż linii szerokotorowej przecinającej Roztoczański Park Narodowy.

Zdaniem Przemysława Stachyry, szefa działu monitoringu w RPN, instalacja urządzeń jest konieczna z uwagi na zachowanie wartości przyrodniczych obszaru o najwyższym statusie ochronnym – można przeczytać na portalu „Radia Lublin”.

Więcej

 

Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5