NUMER 11/2022
NUMER 11/2022
Temat numeru:
Przewozy intermodalne
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

KK 2015: 9 miliardów złotych na modernizację kolei dla Śląska

| KOMUNIKATOR 28.10.2015 148

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-10-28 17:53:37 Autor: soad1
---.dynamic.chello.pl
A kiedy kto zajmie się poważnie linią Kraków - Katowice
Kraków - Oświęcim
Linie 133 134 i 138 są w stanie urągającym zdrowemu rozsądkowi!!!!!!!
2015-10-28 20:36:56 Autor: zbulwersowany
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polska, jego mać, logika!!!

Na Mazowszu brakuje 800 km linii? Dajmy więc miliardy tam, gdzie sieć jest najgęstsza!!!

Brawo, brawo!!! Umysły gimbusów!!!
2015-10-28 20:52:37 Autor: PITZ filia
---.207.107.13
I naprawde tak zazdroscisz Śląskowi tych towarowych poruszajacych sie z handlowa 8 km/h, albo osobówek muchowozow z V handlowa na poziomie 30 km/h? Np. Kraków - Katowice, Katowice - Oświęcim, Katowice - Tarnowskie Góry, Oświęcim - Czechowice - Dziedzice, linii do Wisły z ograniczeniami do 10 km/h, podczas gdy Warszawa robi sobie wszystkie wyloty na 160 km/h?
2015-10-28 21:52:57 Autor: zbulwersowany
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Śląsk to niech się odłączy od Polski i robi za własne pieniądze, a nie za pieniądze kradzione z janosikowego od biednego Mazowsza.
2015-10-28 21:58:51 Autor: Cin
---.gemini.net.pl
@ zbulwersowany

Nie wiem co masz na myśli... Jakby była na Mazowszu kolej w takim stanie jak na Górnym Śląsku, jakby na Mazowszu była taka koncentracja przemysłu (poziom konfliktowości przepustowości linii) jak na Górnym Śląsku to byłaby racja cała po Twej stronie...
2015-10-28 22:02:43 Autor: Cin
---.gemini.net.pl
@ zbulwersowany
Jeśli Śląsk by się odłączył od Polski to Polska straci część podatków, bez której (paradoksalnie) może mieć problem.
Zreformuj system płacenia podatków: płacisz tam gdzie produkujesz, a "janosikowe" zmieni kierunek. O to się nie bój. Teraz "janosikowe" w kierunku Warszawy płynie pod przykrywką " podatki płacimy gdzie nasza siedziba.
Pozdrawiam serdecznie!
2015-10-29 01:03:30 Autor: Jeżdżę bo lubię
---.dynamic-ww-2.vectranet.pl
Hitlerowskie świnie marzące o odłączeniu Śląska od Polski i - o czym głośno nie mówią - przyłączeniu go do Niemiec powinny być wsadzane do więzień.
2015-10-29 07:29:17 Autor: pless
---.netcologne.de
@Jeżdżę bo lubię

Nie wiem co bierzesz, ale powinieś przestać, bo ci się w mózg lasuje.
2015-10-29 08:05:40 Autor: realnie
---.static.ip.netia.com.pl
http://wpolityce.pl/polityka/269917-dluga-kolejka-swiadkow-koronnych-pokazanie-calego-obrazu-korupcyjnej-natury-po-i-psl-nie-zabierze-duzo-czasu
2015-10-29 09:12:56 Autor: Car
---.tktelekom.pl
Racja- Śląsk powinien się jak najszybciej odłączyć od pomrocznej i przyłączyć do bardzo silnych Niemiec. Co pomroczna zrobiła z Perłą w Koronie widać po przyjeździe tu. Goowno chamkom nie Śląsk.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Prawo i polityka
PARTNER DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 11/2022
NUMER 11/2022
Najnowszy numer miesięcznika „Rynek Kolejowy” dedykowany jest wyzwaniom, które stawia przed branżą zmiana otaczającej nas rzeczywistości… wcale zresztą nie pierwsza w ostatnich latach. Oprócz tego jak zwykle zapraszamy do lektury ciekawych wywiadów z samą czołówką producentów taboru i wykonawców infrastruktury. Nie brakuje również aktualności, takich jak rozbudowa portów, powrót pociągów na Litwę czy sytuacji transportu miejskiego.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.