Partnerzy serwisu:
Warte uwagi

Finał konkursu "Pejzaże kolejowe - czyli kieruj Świat na właŚciwe tory"

Dalej Wstecz
Autor:

LHS

Data publikacji:
21-04-2013
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
LHS

Podziel się ze znajomymi:

WARTE UWAGI
Finał konkursu "Pejzaże kolejowe - czyli kieruj Świat na właŚciwe tory"
W piątek, 19 kwietnia  w siedzibie spółki PKP LHS odbył się  finał konkursu „Pejzaże kolejowe – czyli kieruj świat na właściwe tory”', organizowanego przez biuro poselskie posła do PE Arkadiusza Bratkowskiego, PKP LHS oraz PKP są. Honorowy patronat nad konkursem objęło Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Konkurs adresowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa lubelskiego z powiatów: zamojskiego, biłgorajskiego i hrubieszowskiego. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu ciekawych zdjęć związanych z tematyką kolejową. Celem konkursu było przede wszystkim rozbudzenie zainteresowania tematyką kolejową, umożliwienie uczniom prezentacji zainteresowań i umiejętności, a także  zwrócenie uwagi na rolę kolei, która znacznie przysłużyła się rozwojowi województwa lubelskiego. Prace fotograficzne zostały wybrane spośród 12 nadesłanych zgłoszeń.

 

Komisja Konkursowa przyznała pierwsze miejsce Małgorzacie Szozda z Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Zamościu. Drugie miejsce zdobył Dawid Podolak z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu. Trzecią nagrodę zdobył Kamil Gwizdak z Zespołu Szkolno – Rewalidacyjnego w Biłgoraju.

Podczas gali finałowej nagrody wręczali Zbigniew Tracichleb, Prezes PKP LHS  oraz w imieniu posła do PE Arkadiusza Bratkowskiego Pan Grzegorz Borkowski, asystent. Za zajęcie pierwszego miejsca zwycięzca w nagrodę pojedzie do Brukseli oraz zwiedzi ciekawe zakątki Belgii. Ponadto wszyscy laureaci otrzymali nagrody rzeczowe takie jak: aparat cyfrowy, kamera cyfrowa oraz ipad.

Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5