NUMER 07/2017
NUMER 07/2017
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Integracja biletowa
szukaj
Śledź nas:

PR z nowym systemem mobilnym dla konduktora?

| Jakub Madrjas 05.12.2016 83

PR z nowym systemem mobilnym dla konduktora?
Fot. UMWD
Przewozy Regionalne otworzyły dialog techniczny z producentami w sprawie nowego rozwiązania służącego do mobilnej kontroli i sprzedaży biletów.
Przedmiotem dialogu jest pozyskanie mobilnego rozwiązania techniczno - informatycznego służącego do kontroli i sprzedaży biletów w pociągach. –Postanowiliśmy poszerzyć swoją wiedzę w zakresie dostępnych na rynku urządzeń wspomagających pracę drużyn konduktorskich, głównie w obszarach sprzedaży i kontroli biletów – tłumaczy Michał Stilger z biura prasowego Przewozów Regionalnych. – Chcemy sprawdzić, co oferują producenci i dystrybutorzy nowych rozwiązań technologicznych – dodaje.

Jak czytamy w ogłoszeniu, PR chcą określić potencjał przedsiębiorstw do „wykonania projektu wyspecjalizowanego urządzenia (…) oraz komercyjnego wdrożenia produktu”. Chodzi o zbudowanie urządzenia integrującego terminal mobilny i drukarkę z bezprzewodową integracją peryferiów, w tym terminala do kart płatniczych i drukarki fiskalnej.

Rozwiązanie miałoby działać na urządzeniach pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Android. Przewoźnik chce w drodze dialogu opracować przetarg, w tym przygotować kryteria oceny ofert i opis przedmiotu zamówienia, a także warunki przyszłej umowy.

Zgłoszenia do dialogu operator przyjmuje tylko do wtorku 6 grudnia. Koszty związane z uczestnictwem w dialogu ponoszą uczestnicy i nie podlegają one zwrotowi.
Wiesz na ten temat więcej?
.

Podziel się tym z innymi:

Więcej z regionu:

Polska (0)
 
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Innowacje
PARTNER DZIAŁU


Wiecej z regionu:

Polska (0)
Podziel się ze znajomymi:
KATALOG KOLEJOWY
RYNEK KOLEJOWY 07/2017
NUMER 07/2017
Sporą część lipcowego wydania miesięcznika "Rynek Kolejowy" poświęcamy kwestiom biletowym oraz organizacji transportu. Przedstawiamy problemy we wdrożeniu wspólnego biletu w Polsce i pokazujemy modelowe, szwajcarskie rozwiązania tej kwestii. W dziale "Infrastruktura" piszemy o planowanym powrocie do stolicy stacji Warszawa Główna. Rozmawiamy również z członkiem zarządu Stadler Polska o jubileuszu firmy i przedstawiamy perspektywy wejścia do taboru polskich przewoźników (głównie PKP Intercity) kolejnych elektrycznych zespołów trakcyjnych. W obszernym materiale "Więcej Dartów nie będziemy. Co poszło nie tak?" przedstawiamy historię najbardziej burzliwej dostawy taboru w Polsce. Opisujemy także wątpliwości dotyczące modernizacji magistrali E20 Warszawa - Poznań.

 

współpraca
  Onet biznes Invest Map Interia TSL biznes
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS