NUMER 03/2018
NUMER 03/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Taki był rok 2017
szukaj
Śledź nas:

PR z nowym systemem mobilnym dla konduktora?

| Jakub Madrjas 05.12.2016 83

PR z nowym systemem mobilnym dla konduktora?
Fot. UMWD
Przewozy Regionalne otworzyły dialog techniczny z producentami w sprawie nowego rozwiązania służącego do mobilnej kontroli i sprzedaży biletów.
Przedmiotem dialogu jest pozyskanie mobilnego rozwiązania techniczno - informatycznego służącego do kontroli i sprzedaży biletów w pociągach. –Postanowiliśmy poszerzyć swoją wiedzę w zakresie dostępnych na rynku urządzeń wspomagających pracę drużyn konduktorskich, głównie w obszarach sprzedaży i kontroli biletów – tłumaczy Michał Stilger z biura prasowego Przewozów Regionalnych. – Chcemy sprawdzić, co oferują producenci i dystrybutorzy nowych rozwiązań technologicznych – dodaje.

Jak czytamy w ogłoszeniu, PR chcą określić potencjał przedsiębiorstw do „wykonania projektu wyspecjalizowanego urządzenia (…) oraz komercyjnego wdrożenia produktu”. Chodzi o zbudowanie urządzenia integrującego terminal mobilny i drukarkę z bezprzewodową integracją peryferiów, w tym terminala do kart płatniczych i drukarki fiskalnej.

Rozwiązanie miałoby działać na urządzeniach pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Android. Przewoźnik chce w drodze dialogu opracować przetarg, w tym przygotować kryteria oceny ofert i opis przedmiotu zamówienia, a także warunki przyszłej umowy.

Zgłoszenia do dialogu operator przyjmuje tylko do wtorku 6 grudnia. Koszty związane z uczestnictwem w dialogu ponoszą uczestnicy i nie podlegają one zwrotowi.
Wiesz na ten temat więcej?
.

Podziel się tym z innymi:

Więcej z regionu:

Polska (0)
 
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Innowacje
PARTNER DZIAŁU


Wiecej z regionu:

Polska (0)
Podziel się ze znajomymi:
KATALOG KOLEJOWY
RYNEK KOLEJOWY 03/2018
NUMER 03/2018
To był udany rok dla naszego wydawnictwa. W połowie roku do rodziny naszych portali internetowych składającej się dotąd z Rynku Kolejowego, Rynku Infrastruktury i Transportu Publicznego dołączył Rynek Lotniczy. O najważniejszych wydarzeniach mijającego w świetle całego rynku kolejowego roku piszemy w najnowszym Raporcie. Polecamy także m. in. rozmowę z nowym Prezesem Pesy oraz długi wywiad z szefem Przewozów Regionalnych.

 

współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS