NUMER 05/2017
NUMER 05/2017
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Kolej a środowisko
szukaj
Śledź nas:
Redakcja: 

Łukasz Malinowski
Dyrektor ds. wydawniczych
Redaktor naczelny
lukasz.malinowski@zdgtor.pl
22 461 28 83
 
Jakub Madrjas
Redaktor naczelny portali internetowych
Redaktor prowadzący „Rynek Kolejowy”
jakub.madrjas@tor-wydawnictwo.pl
22 462 77 49

Michał Grobelny
Zastępca redaktora naczelnego "Rynku Kolejowego"
oraz Dyrektor ds. Szkoleń i Analiz w TOR Konferencje
michal.grobelny@tor-wydawnictwo.pl
22 462 77 43

Kamila Bielawska
Sekretarz Redakcji TOR Wydawnictwo
kamila.bielawska@tor-wydawnictwo.pl
22 462 77 48

Michał Szymajda
Dziennikarz/ redaktor
22 462 77 52
michal.szymajda@rynek-kolejowy.pl

Elżbieta Pałys
Redaktor prowadzący „Rynek Infrastruktury”
elzbieta.palys@rynekinfrastruktury.pl
22 462 77 53

Emilia Derewienko
Dziennikarz/ redaktor
22 462 77 54
emilia.derewienko@rynekinfrastruktury.pl

Leonard Dolecki 
Dziennikarz/ redaktor
22 462 77 56
leonard.dolecki@rynekinfrastruktury.pl

Jakub Dybalski
Dziennikarz/ redaktor
22 462 77 50
jakub.dybalski@transport-publiczny.pl

Witold Urbanowicz
Dziennikarz/ redaktor
22 462 77 51
witold.urbanowicz@transport-publiczny.pl

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca
  Onet biznes Invest Map Interia TSL biznes
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS