NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

Z Biletem Turysty przez Mazowsze

| Koleje Mazowieckie 11.06.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2015-06-11 14:38:47 Autor: wdr
---.emea.ibm.com

wdr
fajna oferta, ale powinna być opcja podobna jak w DE, że kolejne osoby jadą taniej (w biletach landowych za kolejnego pasażera dopłaca się 3 lub 4€), przykładowo: 1 osoba 67zł, 2 osoby 85zł, 3 osoby 100zł.
2015-06-11 14:46:01 Autor: MROK
---.opera-mini.net
Przewozy Regionalne od dawna maja Regio Karnet w podobnej cenie. Wazny jest cale 2 miesiace a nie marne 10 dni, wiec niech KM-y tak sie nie chwala bo Ameryki nie odkryli. Lepiej by honorowali u siebie Regio Karnety tak jak Arriva, KW albo KS zeby po calej Polsce dalo sie podrozowac pociagami regio na jednym bilecie.
2015-06-11 15:50:24 Autor: niezmodernizowany
---.ukrcom.kherson.ua
ale jaja. Czy ten facet jest z PSL? Taki regio karnet tylko na pociagi PR jest po pierwsze tanszy, po drugie daje znacznie wieksze mozliwosci, po trzecie jest wazny dwa miesiace, a nie zalosne 10 dni, po czwarte nawet w obecnych wariantach funkcjonuje od lat, po piate nie tylko w wakacje... A pan Grajda nie slyszal o karnecie, uwaza sie za pomyslodawce oferty i wydaje mu sie, ze jest elastyczna. Czy KM nie ma nikogo bardziej kompetentnego?
2015-06-11 16:11:15 Autor: inmotion
---.static.ip.netia.com.pl
Ta oferta miałaby sens za max. 50 złotych. 67 zł na 3 dni to marna oferta. A najgorszym wypadku powinna się zazębiać na 14 dni, aby łapało się na 3 weekendy, a nie na 10 dni. Kto to wymyślił?
2015-06-11 19:00:51 Autor: Kflik
---.silesialan.eu
@MROK

Popieram.

Od biedy mogą honorowac RegioKarnet za dopłatą.

Powinni też honorować bilety międzynardowe w tym interRaila - bo to wstyd przed turystami z innych krajów.
2015-06-11 21:08:57 Autor: gość
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Łohoho, synekurki z PR już szczekają w komentarzach. Wy się lepiej weźcie za swoją upadającą i zadłużoną firemkę, bo komornicy już czekają!
2015-06-11 22:03:17 Autor: Ave Ja
---.242.138.101
@gość

Powiedz najpierw, dzięki komu ta firma ma długi. Kto wpadł na pomysł, żeby cały historyczny dług PKP zwalić na spółkę otrzymującą tylko najniższe jak się da dotacje na prowadzenie deficytowych przewozów osobowych?

Z takim handicapem na starcie (-500 milionów) to nawet geniusz jakiegoś Elona Muska by sobie nie poradził.
2015-06-12 00:06:13 Autor: MROK
---.opera-mini.net
@gosc
Jezeli o mnie chodzi to zawodowo w zaden sposob nie jestem zwiazany z zadna spolka kolejowa...
2015-06-12 00:06:33 Autor: MROK
---.opera-mini.net
@gosc
Jezeli o mnie chodzi to zawodowo w zaden sposob nie jestem zwiazany z zadna spolka kolejowa...
2015-06-12 00:06:43 Autor: MROK
---.opera-mini.net
@gosc
Jezeli o mnie chodzi to zawodowo w zaden sposob nie jestem zwiazany z zadna spolka kolejowa...
2015-06-17 17:23:24 Autor: picheLBerg
---.cust.vodafone.cz
To na nic. KM nie akceptują Regio Karnet jak wielu innych przewożników w kraju. Mazowsze 10 łat omijam łub szukam IR że by jechać stale na1 bilet.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
PARTNER DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.