Partnerzy serwisu:
Pasażer

Wyświetlacze stacyjne dla niektórych stacji w Portalu Pasażera

Dalej Wstecz
Data publikacji:
11-08-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek Kolejowy

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Wyświetlacze stacyjne dla niektórych stacji w Portalu Pasażera
Graf. Portal Pasażera
W Portalu Pasażera, dla niektórych stacji, pojawiła się możliwość podglądu tablic stacyjnych z rzeczywistymi godzinami odjazdu pociągów. Ułatwia to orientacją w bieżącym rozkładzie jazdy.

W Portalu Pasażera jest możliwość podglądu tablic stacyjnych dla obiektów zarządzanych przez wewnętrzny autorski system PLK SA, czyli Centralny System Dynamicznej Informacji Pasażerskiej, oraz posiadających wyświetlacz zbiorczy, prezentujący dane według planowej godziny odjazdu/przyjazdu pociągu. – Ilość takich obiektów będzie się sukcesywnie zwiększać – poinformowały nas PKP PLK.

Aby zobaczyć tablice, należy na Portalu Pasażera wejść w zakładkę „Znajdź pociąg”, a następnie w „Na stacji” ( np. stacje Warszawa Zachodnia, Warszawa Gdańska, Węgliniec, Białystok). Wówczas do wyboru pojawi się okno „wyświetlacz stacyjny”( u góry po lewej stronie).

– Wyświetlacz podaje informacje z rzeczywistych tablic stacyjnych (odjazdy, przyjazdy) znajdujących się na wybranej stacji. Ta sama funkcjonalność w aplikacji mobilnej Portal Pasażera pojawia się w zakładce „Rozkład na stacji”, po wyborze konkretnego obiektu – poinformowała Magdalena Janus z zespołu prasowego PKP Polskich Linii Kolejowych.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5