Partnerzy serwisu:
Pasażer

Więcej pociągów od polsko-niemieckiej granicy do Berlina

Dalej Wstecz
Data publikacji:
03-03-2022
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
rynek kolejowy

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Więcej pociągów od polsko-niemieckiej granicy do Berlina
Fot. ms (zdjęcie ilustracyjne)
Koleje Niemieckie uzupełniają ofertę przewozową skierowaną do obywateli Ukrainy. Ma im to pomóc w dostaniu w głąb Niemiec znad polsko-niemieckiej granicy.

Oprócz wzmocnienia wjeżdżających do Niemiec we współpracy z kolejami polskimi, austriackimi i czeskimi składów, od dziś między Frankfurtem nad Odrą i Berlinem kursuje wahadłowo 6 dodatkowych pociągów dziennie, mogących przewieźć 5 tysięcy osób.

We Frankfurcie lub Berlinie (oraz naturalnie w innych miastach) podróżni mogą otrzymać bezpłatny bilet na dalszą podróż pociągami dalekobieżnymi po kraju lub na trasach międzynarodowych do Danii, Niderlandów, Luksemburga, Belgii, Francji (również na pociągi ICE, TGV i Thalys), Austrii, Polski, Czech, Chorwacji czy na linii przez Innsbruck i Brenner do Włoch.

Przejazdy po Niemczech pociągami lokalnymi i regionalnymi DB możliwe są bezpłatnie za okazaniem ukraińskiego dowodu tożsamości (pisaliśmy o tym tutaj). Na podobnych zasadach Ukraińcy mogą bezpłatnie jeździć pociągami w Polsce, na Słowacji i w Czechach.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5