NUMER 10/2022
NUMER 10/2022
Temat numeru:
InnoTrans 2022
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Wiec związkowców pod MIR w rocznicę katastrofy

| Biuro prasowe ZZM 02.03.2015 133

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-03-02 12:56:57 Autor: Wiesław Sedes
---
Będę! Do zobaczenia koledzy!
2015-03-02 13:47:07 Autor: kris kross
---.108.23.22
Nie wierze w intencje zwiazkowcow. Znowu pojada do Wa-wy, pokrzycza, spala kilka opon, a pozniej I tak z tego nic nie wyniknie. Ach, nie. Bedzie popitka, sledzik I msza.

Co z tej pikiety bedzie mial zwykly pasazer?
Przybedzie pociagow? Zwiekszy sie oferta przewozowa?
Czy moze tylko przypomna UTK ze ma wystawic kolejna 'pokazowa' kare PeLce (PLK) na ktora zloza sie podatnicy ...???
2015-03-02 13:49:14 Autor: wiwi
---.free.aero2.net.pl
[Admin: zmoderowano]
2015-03-02 14:03:01 Autor: Zbig
---.dynamic.gprs.plus.pl
@kris kross żal, że są ludzie, którzy myślą, jak ty. Trochę więcej refleksji by ci się przydało. Pasażer może będzie miał to, że nie będzie kolejnej katastrofy.
2015-03-02 15:16:28 Autor: kali74
---.sgyl.cable.virginm.net
Do Zbig...

Kriss Kross zadał bardzo proste pytanie a ty na nie nie udzieliles odpowiedzi!
To będzie kolejna pokazówka nic nie wnosząca w kwestie bezpieczeństwa na kolei.
Jak często dalej jeździ się na Sz?
Jak często pociągi znajdują się na tym samym torze?
Katastrofa na polskiej kolei to niestety kwestia krótkiego czasu!
2015-03-02 15:25:33 Autor: Wiesław Sedes
---
@kali74
Dlaczego pokazówka? To oddolny protest ludzi, który bezpośrednio maja do czynienia z wadliwymi systemami bezpieczeństwa. To jedyne, co oni mogą zrobić w tej kwestii..
2015-03-02 16:49:19 Autor: @Wiesław
---.dynamic.gprs.plus.pl
Niestety nie wszyscy są w stanie to ogarnąć. Pokazówka? To, co ludzie mają robić? Strzelać?
2015-03-02 18:14:51 Autor: mikl
---.play-internet.pl
Będziemy!
2015-03-02 19:45:26 Autor: j.k.
---.158.221.69
Najlepsze miejsce do złożenia kondolencji w trzecią rocznicę tej tragedii jest miejsce gdzie doszło do katastrofy a nie uprawianie polityki, w najgorszym słowa tego znaczeniu.
Z wszystkim rodzinami łączę się w bólu, a wszystkim poszkodowanym, których życie uległo zmianie, ogromnej wytrwałości w walce o odzyskanie wewnętrznego spokoju i zdrowia.
2015-03-02 22:25:48 Autor: mathewicforum
---.centertel.pl
@@@Szanowna Redakcjo RK!!!@@@:

W DZ jest relacja i 73(!) ważne zdjęcia do tego film z Pendolino z 3 rocznicy Katastrofy pod Szczekocinami, które odbyły się w ostatni weekend:

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3769265,trzecia-rocznica-katastrofy-kolejowej-pod-szczekocinami-zdjecia-i-wideo,id,t.html?cookie=1

(ze względu na rodziny wyrażę tu tylko ubolewanie Waszym zachowaniem).
2015-03-03 00:49:27 Autor: Rozmowy w toku
---.23.88.146
Ciekawe czy Prezes UTK był już u Minister Wasiak, żeby wyprzedzając związkowców uroczyście donieść czego to nie zrobił, żeby Szczekocin już nigdy nie było.
2015-03-03 07:00:04 Autor: j.a.
---.tktelekom.pl
Organizatorzy, dlaczego uprawiacie politykę na tej tragedii?
2015-03-05 12:22:46 Autor: pasażer3102
---.180.70.154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zamiast organizować pikiety matołkowie powalczcie z pracodawcami aby zaczęli drukować instrukcje dla pracowników związanych z ruchem. A nie prawie w każdym zakładzie maszyniści dostają je w wersji elektronicznej. Oszczędza się na bezpieczeństwie a potem wychodzą takie kwiatki, że niedouczony maszynista jedzie bez W24 na lewy.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 10/2022
NUMER 10/2022
W najnowszym numerze naszego miesięcznika podsumowujemy targi Innotrans 2022, które na pewno zapadną całej branży w pamięć. Oprócz tego dużo piszemy o logistyce na szlakach do Ukrainy i przyszłości branży kolejowej i budowlanej. Piszemy też o systemie, który zmieni zarządzanie przepustowością na kolei... i o tym jak tę przepustowość na polskich torach likwidowano w ostatnich 30 latach.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.