NUMER 07-08/2022
NUMER 07-08/2022
Temat numeru:
Rower na kolei
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Sławomir Nowak ministrem transportu, budownictwa i gospodarki morskiej

| jm/wś, Rynek Kolejowy 17.11.2011 317

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2011-11-17 11:46:14 Autor: Kowal M.
---.152.50.33
No to Panowie, składy TLK/ EIC (o ile takowe są i czy będą) z Gdańska w resztę Polski zapowiadam, że będą liczyć minimum 9 pudeł!
2011-11-17 11:51:38 Autor: lilo
---.173.2.23.tesatnet.pl
To skandal i policzek w twarz dla wszystkich ludzi którym ten transport leży na sercu.
2011-11-17 12:03:46 Autor: fastcracker
---.wpk.p.lodz.pl

fastcracker
nowy minister będzie mógł pić herbatkę w domu Massela. teraz pytanie kogo wkręci ? czy będą to inżynierowie ( z wyłączeniem pewnego forumowicza) czy tak jak dotyczczas \"mierni bierni ale wierni\" ? potem co dalej z Ygrekiem i tunelem fabryczny -kaliski ? zrobią czy do kosza ?
2011-11-17 12:19:38 Autor: Miluś
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pod Gdańskiem zrobią. Pan Nowak w swoim politycznym świecie słynie z ekstrawagancji. Poza tym, dla Polski bardziej opłacalne jest wypuszczać pociągi z Gdańska z 9 pudłami jak zasugerował kolega Kowal M. niż same 10 wagonowe Warszawa- Łódź :D Przy drugim tylko ten mały odcinek skorzystał, przy tym pierwszym, my wszyscy :D
2011-11-17 14:00:00 Autor: Mańjusz
---.dynamic.gprs.plus.pl
Czekam na wypędzenie stonki łódzkiej ze spółek kolejowych - patrz IC 2/3 to ludzie ze środowiska okołołódzkiego. Może wreszcie ktoś weźmie się za dyrektorów kręcących lody na nie korzyść spółki akcyjnej :)
Przynajmniej będzie większy pożytek dla ogółu z powodu faworyzowania swojego kierunku dojazdu. Może nabierze tempa budowa S7. Do Łodzi koleją nigdy, a do Trójmiasta owszem zdarza się choćby po jod, nie tylko w okresie letnim.
2011-11-17 14:48:57 Autor: Toby
---.home.aster.pl
Czy on coś się zna na kolei / transporcie?

Pytam poważnie!!!
2011-11-17 15:47:13 Autor: Olgierd_Jedlina
---.internetdsl.tpnet.pl

Olgierd_Jedlina
A Grabarczyk się znał? A ile sukcesów odniósł...
2011-11-17 16:43:32 Autor: Gubernator Kalifornii
---.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gubernator Kalifornii
Porażka...
2011-11-17 17:15:14 Autor: klientka
---.146.149.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ciekawe, będzie chołubił spółdzieców Grabarczyka, czy ropędzi to towarzystwo na 4 wiatry ???!
2011-11-17 18:40:32 Autor: god
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tusk=Porażka-Recesja-BIEDA
2011-11-17 20:13:34 Autor: Jorguś
---.dynamic.gprs.plus.pl
A ja się tam cieszę, że ministrem jest Pan Nowak. W końcu mieszkańcy Śląska doczekają remontu odcinka Gliwice-Katowice. Przed wojną parowozem 20minut, teraz nowoczesnym EZT od biedy 40 minut. To najważniejsza trasa na Śląsku, dotychczas pomijana przez wszystkie rządy. Ze swoich źródeł wiem, że nowy Minister nie pozwoli na całkowitą degradację tego odcinka.


2011-11-17 20:22:17 Autor: Mathew Kato
---.9.52.13
Dzieci u władzy...
2011-11-17 21:29:29 Autor: kolejarz_
---.205.3.151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie problem w wieku
2011-11-18 16:08:45 Autor:
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panie Nowak , abyś Pan zostawił p. Massela i obecny Zarząd PKP PLk to napewno wszystko Panu wyjdzie. :);) Przeciez to fachowcy pierwsza liga podpowiadaczy.
2011-11-20 16:15:05 Autor: show
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Olgierd cytując twój ostatni wpis na na blogu streszcze po krótce dokonania Grabarczyka i wiedzę Nowaka w zakresie infrastruktury i tego rynku w szeroki, kontekście, ważniejsze kwestie podkreśliłem ...t
>







> itd








> to samo (w przekazie dala niesłyszących - lektor macha luźną dłoną od siebie do przodu w gestykulacji wiotkiej)







> w wyniu uzyskamy znaczne ... (niedosłysałem - też mnie dopadło - ale zauważyłem że w tym momencie szczególnym lektor pokazała nadnaturalnych rozmiarów środkowy palec,,, hm pozostałe były jakoś nie widoczne ...


Drogi Olgierdzie uprzedzając twoja wypowiedz i polemikę - przy takiej kasie w zapleczu każdy by zbudował znaczy taki chojny Wozeba byjtek z cudzej torby - ale politycznie może chinolom trzeba bylo jednak troche pomóc
Pomijajac innepretensje jak np .... to w perspektywie wieloletniej strategicznie po bitwie i wojnie i kup sobie w GS patelnie typu WUK ja się już rozglądam
2011-11-20 16:20:45 Autor: show
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Małe przeprosiny )powyższy wpis) w tym laptoqu tochpad taki jakis jest nadwrazliwy ... albo może to siły zła takie zmiany wprowadzają ...
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07-08/2022
NUMER 07-08/2022
Temat najnowszego raportu jest z jednej strony wakacyjny, a z drugiej – mocno rozgrzewający opinię publiczną – czyli kolej i rower. Jak zwykle, nie brakuje również ciekawych rozmów, tematu integracji komunikacji czy przyszłości technologicznej, takiej jak wodór i ETCS. Zapraszamy do lektury!

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR