Partnerzy serwisu:
Biznes

Rynek Kolejowy: Najlepsze medium branżowe wg magazynu Press

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Autor:

simetra

Data publikacji:
04-03-2020
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
ZDG TOR

Podziel się ze znajomymi:

BIZNES
Rynek Kolejowy: Najlepsze medium branżowe wg magazynu Press
Fot. ZDG TOR
Rynek Kolejowy najlepszym portalem i miesięcznikiem branżowym wg rankingu opublikowanego w magazynie „Press”. Jury doceniło jakość i aktualność publikowanych tekstów oraz zaangażowanie dziennikarzy.

W najnowszy numerze magazynu „Press” opublikowany został ranking pism i portali internetowych o rynku kolejowym. Miesięcznik „Rynek Kolejowy” został uznany za najlepsze czasopismo branżowe – doceniona została nie tylko jakość tworzonych przez nasz zespół artykułów, ale także szerokie podejście do tematów kolejnictwa i atrakcyjna szata graficzna.

Nasz portal został oceniony najwyżej we wszystkich możliwych kategoriach i uznany za zdecydowanego lidera rynku. Podkreślono szybkość działania redakcji oraz wysoką jakość merytoryczną tekstów, które nadają ton dyskusji o transporcie szynowym w Polsce.

– Ten sukces to przede wszystkim zasługa naszych dziennikarzy. Przez ostatnie lata przez redakcję Rynku Kolejowego przewinęło się wielu świetnych autorów. Obecnie trzon zespołu stanowią Jakub Madrjas, Michał Szymajda, Witold Urbanowicz, Jakub Dybalski, Roman Czubiński i Kasper Fiszer (Linki prowadzą do profili na Twitterze, zachęcamy do śledzenia!). Należą się im największe słowa uznania – podkreśla Łukasz Malinowski, redaktor naczelny i dyrektor zarządzający pionu wydawnictw w Zespole Doradców Gospodarczych TOR.

W roku 2019 portal Rynek Kolejowy odnotował 2,7 mln użytkowników, czyli o 14% więcej niż w roku 2018, oraz niemal 27 mln odsłon. Rynek Kolejowy może się także pochwalić szerokim gronem fanów w mediach społecznościowych. Jego oficjalne profile na Facebooku i Twitterze oraz powiązane konta dziennikarzy śledzi ponad 50 tys. osób.

Obecnie, każdego miesiąca niemal milion użytkowników zagląda na strony Rynku Kolejowego, Transportu Publicznego, Rynku Infrastruktury oraz Rynku Lotniczego.

Organizujemy także ciesząca się wielkim powodzeniem konferencje i wydarzenia branżowe. W listopadzie odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja Kongresu Kolejowego.
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5