Partnerzy serwisu:
Biznes

Politechnika Krakowska i TOR Akademia łączą siły

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

EIB
Kolster
Elester
LTG Cargo
Harting

Autor:

Redakcja

Data publikacji:
20-06-2024
Ostatnia modyfikacja:
24-06-2024
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
RK

Podziel się ze znajomymi:

Podczas Kongresu Infrastruktury Polskiej została podpisana deklaracja woli współpracy między Politechniką Krakowską a Zespołem Doradców Gospodarczych TOR. Nowym obszarem współpracy obu podmiotów będą specjalistyczne szkolenia dla branż takich jak infrastruktura, kolej, mobilność i samorządy.

– Chcemy wspólnie dołożyć cegiełkę do rozwoju zawodowego inżynierów, wspierając firmy w zdobywaniu specjalistycznej wiedzy i budowaniu kompetencji cyfrowych, a także w budowaniu wizerunku atrakcyjnego wyboru drogi zawodowej – powiedział Adrian Furgalski, prezes zarządu Zespołu Doradców Gospodarczych TOR. – Musimy przekonywać uczniów szkół średnich i studentów, że zawód inżyniera to ambitny i wymagający, ale też atrakcyjny i mądry wybór drogi zawodowej.

Polski sektor infrastruktury i budownictwa boryka się z coraz większym brakiem wykwalifikowanych pracowników. To właśnie ten problem skłonił Zespół Doradców Gospodarczych TOR oraz Politechnikę Krakowską do podjęcia wspólnych działań, które mają na celu lepsze przygotowanie przyszłych inżynierów do pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach rynkowych, a także wzmocnienie ogólnego potencjału polskiej branży budowlanej. Jednym z istotnych aspektów kooperacji uczelni i ZDG TOR będzie stworzenie efektywnej platformy współpracy pomiędzy środowiskiem akademickim a przemysłem budowlanym, poprzez organizację specjalistycznych szkoleń branżowych.

Politechnika Krakowska to renomowana uczelnia i jeden z liderów w kształceniu inżynierów i specjalistów w dziedzinie budownictwa. Wspólnie z Zespołem Doradców Gospodarczych TOR, właścicielem marki TOR Akademia oraz portalu www.tor-konferencje.pl, specjalizującym się, m.in. w organizacji szkoleń dla sektora kolejowego, transportu publicznego oraz infrastruktury, planują organizację cyklu szkoleń umożliwiających podniesienie kwalifikacji zawodowych przyszłych oraz obecnych pracowników branży budowlanej i infrastruktury. Celem warsztatów będzie wyposażenie uczestników w nowoczesne umiejętności i wiedzę. Dzięki temu pracownicy będą odpowiadać na potrzeby pracodawców, a także skutecznie realizować projekty infrastrukturalne i budowlane. Podpisane porozumienie jest przykładem synergii między edukacją a branżą, która dzięki wspólnym działaniom obu podmiotów, pozwoli na dostęp do najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań.

Wydarzenia organizowane przez ZDG TOR (m.in. Kongres Rynku Kolejowego, Kongres Projektantów i Inżynierów) znane są z wysokiego poziomu merytorycznego i innowacyjnego podejścia do omawiania najważniejszych tematów. Cechy te są również wizytówką TOR Akademii, która jest organizatorem wielu specjalistycznych szkoleń z zakresu m.in.:

Już teraz zapraszamy na stronę internetową www.tor-konferencje.pl, a także do zapisania się do newslettera, aby nie przeoczyć najważniejszych informacji dotyczących współpracy między Politechniką Krakowską a ZDG TOR. Czekamy na Państwa!
Partnerzy działu

EIB
Kolster
Elester
LTG Cargo
Harting

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5