Partnerzy serwisu:
Pasażer

Tańsze bilety okresowe w apce Kolei Mazowieckich wciąż w ofercie

Dalej Wstecz
Data publikacji:
30-05-2024
Ostatnia modyfikacja:
29-05-2024
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. pras. Kolei Mazowieckich

Podziel się ze znajomymi:

Promocja 10% rabatu na zakup biletów okresowych w aplikacji Koleje Mazowieckie zostanie przedłużona. W związku z dużym zainteresowaniem oraz pozytywnym odbiorem promocji przez podróżnych, potrwa ona do 31 sierpnia br.

Nowi i obecni użytkownicy aplikacji mobilnej Koleje Mazowieckie do końca sierpnia br. mogą kupić wybrane bilety okresowe: odcinkowe (miesięczne, kwartalne), sieciowe (miesięczne, kwartalne i roczne) oraz strefowe KM (miesięczne i kwartalne) taniej o 10 proc. w stosunku do cen określonych w Załączniku do Taryfy Przewozowej.

Dzięki tej promocji podróżni korzystający z pociągów Kolei Mazowieckich mogą zaoszczędzić od kilku do kilkudziesięciu złotych miesięcznie.

Aplikacja mobilna Kolei Mazowieckich to nowoczesne i intuicyjne narzędzie, umożliwiające zakup niemal wszystkich rodzajów biletów w dowolnym miejscu i o każdej porze. Zastosowany mechanizm wspólnego logowania do aplikacji mobilnej i strony internetowej (System IKM) umożliwia zakup biletów użytkownikom Systemu IKM za pośrednictwem aplikacji mobilnej (i odwrotnie) bez konieczności zakładania nowego konta. Ponadto podróżni mają do wyboru różne formy płatności: przelew, kartę płatniczą, BLIK czy płatność odroczoną. Tylko w pierwszym kwartale br. naszą aplikację mobilną pobrano blisko 28 tys. razy, a od momentu jej uruchomienia (sierpień 2022 r.) zostało w niej sprzedanych blisko 1 300 000 biletów. Te liczby mówią same za siebie.

W najbliższym czasie Spółka KM zamierza skupić się na działaniach mających na celu usprawnienie działania aplikacji m.in. poprzez zwiększenie jej ergonomii, a w dalszej kolejności nad wprowadzeniem nowych funkcjonalności. Aplikacja mobilna KM dostępna jest w sklepach App Store, Google Play oraz App Gallery pod nazwą przewoźnika „Koleje Mazowieckie – KM”. Aby z niej skorzystać, należy ją pobrać i zainstalować na urządzeniu mobilnym.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie przewoźnika.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5