Partnerzy serwisu:
Pasażer

Poznań Główny. Kolejna awaria urządzeń sterowania ruchem. Aktualizacja

Dalej Wstecz
Data publikacji:
25-06-2022
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Poznań Główny. Kolejna awaria urządzeń sterowania ruchem. Aktualizacja
fot. Jakub Rösler
Na stacji Poznań Główny doszło do awarii urządzeń sterowania ruchem kolejowym. Nie kursują żadne pociągi, ani przyjeżdżające ani też wyjeżdżające z Poznania. Na ten moment nie wiemy co jest przyczyną awarii. Aktualizacja: o godzinie 10:50 przywrócono przejezdność przez stację i wznowiono ruch pociągów.

Jak możemy przeczytać na Portalu Pasażera, na stacji Poznań Główny doszło do awarii urządzeń sterowania ruchem kolejowym. Przez stację nie kursują żadne pociągi, ani wjeżdżające ani też wyjeżdżające. Dotyczy to zarówno składów regionalnych Kolei Wielkopolskich i Polregio, jak i dalekobieżnych, uruchamianych przez PKP Intercity.

Aktualizacja: O godzinie 10:50 wznowiono ruch kolejowy na stacji, a pociągi wjeżdżają i wyjeżdżają ze stacji tak, aby nadrobić powstałe opóźnienia.

To nie pierwsza taka awaria na tej stacji, ponieważ na Poznaniu Głównym regularnie dochodzi do większych lub mniejszych defektów urządzeń sterowania ruchem kolejowym. Dzisiejsza awaria wydarza się też pierwszego dnia wakacji, a więc w momencie zwiększonego ruchu pasażerskiego. Na ten moment nie wiemy, kiedy ruch przez stację zostanie wznowiony.

Poznań Główny to jedna z największych stacji w Polsce, jeśli chodzi o wymianę pasażerską w ciągu każdego dnia. Rokrocznie znajduje się w pierwszej trójce tego zestawienia.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5