Partnerzy serwisu:
Infrastruktura

Pociągi wróciły na linię Kijów - Kramatorsk

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Data publikacji:
14-10-2022
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
rynek kolejowy

Podziel się ze znajomymi:

Koleje Ukraińskie przywróciły dalekobieżny pociąg z Kijowa do Kramatorska. Jest to możliwe dzięki postępom Ukraińskich Sił Zbrojnych na kierunku donieckim.

Ukrzaliznytsia poinformowała w komunikacie o przywróceniu połączenia kolejowego z Kramatorskiem, który położony jest już w obwodzie donieckim. Ten obwód formalnie został przyłączony przez Władimira Putina do Rosji. Pociągi pasażerskie do Słowiańska i Kramatorska przestały dojeżdżać w kwietniu. Wcześniej przeprowadzono udaną ewakuację mieszkańców obu miast.

– Ukraińscy kolejarze dołożyli wszelkich starań, aby przywrócić połączenia z Kramatorskiem przed nadejściem chłodów. Od teraz, w razie potrzeby, mieszkańcy miasta i okolicznych miejscowości będą mogli wygodnie podróżować w cieple do innych regionów naszego kraju – napisali kolejarze Ukrzaliznyci. Kramatorsk znajduje się około 60 kilometrów od linii frontu.

Pociąg będzie odjeżdżać z Kijowa codziennie o 06:52 i przyjeżdżać do Kramatorska o 14:03. W kierunku powrotnym pociąg odjedzie o 14:35 i przyjedzie do Kijowa o 21:13. Zespół trakcyjny Hyundai, którym Ukraińcy obsługują połączenie zatrzyma się po drodze na stacjach Darnycia, Lubny, Mirhorod, Połtawa, Krasnohrad, Łozowa i Słowiańsk.

W ostatnich tygodniach Koleje Ukraińskie przywróciły pociągi pasażerskie do Bałaklii, Dergaczy, Czugujewa i Izjum.
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5