NUMER 06/2022
NUMER 06/2022
Temat numeru:
Logistyka między Polską a Ukrainą
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

PLK: Więcej patroli SOK na dworcach i peronach

| ez, Rynek Kolejowy 13.04.2013 123

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2013-04-13 11:32:20 Autor: x
---.dynamic.gprs.plus.pl
Panie Prezesie,będą to pieniądze wyrzucone w błoto,formacja jest niereformowalna i mało skuteczna,rozwalic to i zbudowac nowy organizm.
2013-04-13 13:35:32 Autor: KOS
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
JUĹť W SOK BYŁO TAK DUZO \"ZMIAN\" , A SŁUĹťBA CAŁY CZAS STOI W MIEJSCU . JEST USTAWA , A BRAK AKTOW WYKONAWCZYCH , KTO BIERZE DZISIAJ ODPOWIEDZIALNOSĆ ZA SOK - NIKT NO CHYBA ZE SAMI FUNKCJONARIUSZE !!! O CZYM TU MOWIĆ JEZELI W OBOWIAZKACH SOK OBOWIAZUJĄ PRZEPISY Z 1918 ROKU , A MŁODYCH LUDZI PRZYJMUJE SIE SPORADYCZNIE - ĹťYCZE PANIE PREZESIE POWODZENIA OJ ! NIE BĘDZIE ŁATWO !!!
2013-04-13 14:10:37 Autor: KOSA
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
DLACZEGO USUWACIE WPISY ?????????????????
2013-04-13 14:18:51 Autor: H.
---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
I o to chodzi! Wyprowadzić SOKistów na dworce. Od tego oni są. Od tego są oni. Od tego oni są...
2013-04-13 15:35:41 Autor: gość
---.134.73.215
\"x\" to chyba Ty jesteś niereformowalny. Zmień płytę, bo ta, której używasz dawno się zdarła.
2013-04-13 17:54:43 Autor: Emeryt z Amtrak.
---.hsd1.il.comcast.net
@KOS

Nie masz racji, nie ważny jest wiek i lata istnienia przepisów!!!.

W USA na dworcach, lotniskach i innych użyteczności publicznych, spaceruje umundurowana większa cześć kobiet, jak mężczyzn. Kobiety te mają w pasie po 2 pistolety, pałki sięgające od pasa do buta. Sam już widok ich przebywania na terenie dworca powoduje, ze g...niarze z Podwórka, bardziej boja się użycia broni, jak jakiś przepisów, których i tak g...niarze z Podwórka nie znają.

Spokojnie również w Polsce można kobiety umundurować, dać im po dwa straszaki do pasa, i g...niarze z Podwórka będą przywróceni do PIONU. To psychologia jak działanie!!!.
2013-04-13 20:27:48 Autor: Janosik
---.dynamic.chello.pl
Hm... południe kraju? - najwięcej przypadków kradzieży i dewastacji??? Ja myślę że tu jest ich więcej --> Warszawa (Śródmieście), Wiejska 4/6/8
2013-04-13 21:11:11 Autor: to tylko ja
---.leon.com.pl
No cóż...z przykrością stwierdzam że ta formacja to jedna wielka pomyłka..!Nie dosyć że nie mają żadnych praw , to jeszcze nie wywiązują się z tych obowiązków które się na nich nałożyło.Przykład...?Mogę podać całe mnóstwo ! Dzwoni do mnie koleś z SOK i mówi tak...Ty tam miałeś jakieś zajście na pociągu nie..? Weź mi opowiedz (telefonicznie) co tam było bo potrzebuję do raportu.Ręce opadają ! Jeszcze...?Proszę bardzo ! Jadę sobie kiedyś pociągiem , a na szlaku stoją złodzieje węgla. Kilometr dalej na moście stoi koleś i wydzwania gdzieś przez komórkę (pewnie ich wspólnik informuje kolegów , jak daleko jest skład z węglem) 300 metrów dalej stoją SOK-iści i dłubią słonecznik !Chcecie jeszcze...?Bardzo proszę.Gdy Panowie z SOK smacznie śpią w swojej więźniarce (Auto oczywiście na chodzie bo by zmarzli) Złodzieje w okolicach Mikołowa kradną sieć trakcyjną.Kradną wiecznie w tym samym miejscu średnia raz na 3 miesiące.To zaczyna robić się śmieszne.
2013-04-13 21:31:51 Autor: Emeryt z Amtrak.
---.hsd1.il.comcast.net
@to tylko ja


Dokładnie masz racje. W Polsce żaden mundurek nic nie da. Mundurowi z SOK powinni robić lepszy biznes, na dzierganiu moherowych beretów. Jeśli nie mają żadnego prawa do posiadania broni, i odstrzelenia łba wandalom.


Przed 15-18 laty w New York, kilku złodziei otworzyło wagon z komputerami, przy wynoszeniu komputerów, ochrona bez żadnych zbytecznych ceregieli odstrzeliła im łby. Cała Ameryka w TV oglądała te odstrzelone łby lezące przy wagonie. Kradzieże się skończyły. A ochrona dostała dodatkową nagrodę za prawidłową pracę.

Do dziś na Polonii w USA, istnieje kawał o polskich policjantach. Jak chcesz kogoś w Polsce walnąć, to najlepiej Policjanta, nie odda bo boi się przepisów.
2013-04-14 11:30:04 Autor: mikstu
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na temat SOK-u wolę się raczej nie wypowiadać.
Ale jeszcze w latach 90-tych ub. wieku na dworcach kolejowych była także policja.
Wygoniono ją stamtąd przez naliczanie wysokich opład za: czynsz, telefony, no i za samo istnienie na dworcu!
Powinno się im raczej dopłacać, że tam byli, i mogli skutecznie interweniować.
2013-04-14 16:39:25 Autor: durlo
---.25-79-r.retail.telecomitalia.it
wiecej czarnych zestresowanych sokistow ale na torach coraz mniej pracownikow do utrzymania. To nowoczesna forma dzialalnosci tej cudownej firmy dbajacej o bezpieczny ruch pociagow.
2013-04-14 23:18:32 Autor: jjz
---.31.124.218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wystarczyłoby też dużo mniej bud z piwem (takich jakich rzesza jest np. na stacji Warszawa Zach.), a to też nieco zmniejszyłoby problem. No i eliminacja \"ludków koczujących\" - bo to oni głównie brudzą i zasmradzają polskie dworce.
2013-04-15 20:39:10 Autor: herTom
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podjęli odpowiednie działania. Szanowny Panie Prezesie podejmijcie działania i płaćcie składkę na emerytury pomostowe za wszystkich funkcjonariuszy, gdyż za 5 czy 10 lat nie będzie komu wyjść w teren. 65 latek wyjedzie ale chyba na wózku !
2013-09-30 17:04:31 Autor: dread
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
sam nie masz żadnych praw jełopie, jak nie wiesz, to sie doucz, a potem wypisuj bzdury amatorze !!!!
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 06/2022
NUMER 06/2022
Najnowszy numer Rynku Kolejowego poświęcony jest logistyce pomiędzy Polską a Ukrainą, a szczególnie palącemu problemowi przewozu zbóż. Czy kolej jest w stanie wywieźć zbiory ze „spichlerza Europy”? Oprócz tego piszemy m. in. o problemach kolei w sezonie wakacyjnym, układzie węzła kolejowego CPK i drugim torze WKD. W numerze prezentujemy też najnowszy raport ZDG TOR; nie brakuje również ciekawych rozmów.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR