Partnerzy serwisu:
Tabor i technika

PKP Intercity zamawia automaty do przekąsek i napojów. Będą w wagonach Combo

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Rawag
Growag
Radionika
Wago Elwag
Voith Turbo
3M
Aste
R&G Plus

Data publikacji:
30-05-2022
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Rynek Kolejowy

Podziel się ze znajomymi:

TABOR I TECHNIKA
PKP Intercity zamawia automaty do przekąsek i napojów. Będą w wagonach Combo
Fot. msAutomat vendingowy w pociągu Kolei Litewskich
Po wielu miesiącach przygotowań PKP Intercity rozpisało wreszcie przetarg na dostawę automatów z przekąskami i napojami. Na początek nie będzie ich wiele.

Zamówienie obejmuje dostawę łącznie 30 sztuk automatów, które zostaną zamontowane w wagonach Combo w parach. Oznacza to, że w 15 wagonach obok siebie stanie maszyna dystrybucyjna na napoje zimne i przekąski oraz maszyna do napojów ciepłych. PKP Intercity zamówi też usługę ich serwisowania przez 48 miesięcy.

PKP ma jednak znacznie więcej wagonów Combo oraz innego taboru, gdzie wydzielone zostało miejsce na montaż takich maszyn. Dlatego istnieje opcja zwiększenia liczby dostarczonych automatów vendingowych oraz przedłużenia okresu świadczenia usług serwisowych. Swoim zakresem będzie obejmować możliwość dostawy kolejnych 118 szt. automatów, po 59 dwóch typów wcześniej wspomnianych, do montażu w 45 wagonach osobowych typu Combo oraz 14 ED74 (cztery wkrótce znajdą się na torach, o czym piszemy tutaj). Ostrożność PKP Intercity jest wskazana, do tej pory jedynie Koleje Śląskie przez krótki czas korzystały w pociągach z takich urządzeń.

Oferty można składać do 27 czerwca. Kryterium wyboru oferty jest cena. Wcześniej PKP Intercity badało rynek, aby lepiej móc zdefiniować swoje potrzeby. Zarówno w wagonach Combo, jak i ED74 istnieje przestrzeń pozostawiona na automaty sprzedażowe. Co zaznaczali ich producenci – muszą to być jednak dość niestandardowe urządzenia, odporne na wstrząsy, z możliwością uiszczenia opłaty za produkt nawet tam, gdzie często nie ma zasięgu sieci GSM czy internetu.
Partnerzy działu

Rawag
Growag
Radionika
Wago Elwag
Voith Turbo
3M
Aste
R&G Plus

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5