Partnerzy serwisu:
Biznes

Ostatnie darmowe wejściówki na Kongres Kolejowy

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Autor:

Redakcja

Data publikacji:
09-11-2023
Ostatnia modyfikacja:
09-11-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
RK

Podziel się ze znajomymi:

BIZNES
Ostatnie darmowe wejściówki na Kongres Kolejowy
fot. ZDG TOR
Już 85% miejsc na Kongres Kolejowy zostało zarezerwowanych przez słuchaczy. Wydarzenie odbędzie się 15 listopada 2023 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Organizatorzy liczą nawet na 1000 uczestników.

W Kongresie wezmą udział przedstawiciele zdecydowanej większości podmiotów obecnych na rynku – od Ministerstwa Infrastruktury (w osobie ministra Adamczyka), posłów na Sejm RP i urzędników publicznych przez samorządowców po takich branżowych gigantów jak CPK, PLK, Budimex, PESA, Alstom, Stadler czy DB Cargo. Rejestracja jest możliwa tutaj.

Wydarzenie będzie szeroko relacjonowane na największym branżowym portalu rynek-kolejowy.pl. Pozostały już ostatnie bezpłatne wejściówki, jednak największe możliwości daje pakiet VIP z dostępem do strefy networkingowej i cateringowej. Rejestracji można dokonywać na stronie Kongresu

Podczas wydarzenia odbędą się finały dwóch istotnych branżowych konkursów: Zielonych Nagród Kolejowych organizowanych przez Forum Kolejowe Railway Business Forum i redakcję Rynku Kolejowego oraz Dworca Roku z inicjatywy Fundacji ProKolej.

Chcesz zostać partnerem Kongresu? Skontaktuj się z nami!
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5