Partnerzy serwisu:
Tabor i technika

Nowe usługi IT dla transportu szynowego firmy Corail

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Rawag
Growag
Radionika
Wago Elwag
Voith Turbo
3M
Aste
R&G Plus

Autor:

Corail

Data publikacji:
24-02-2016
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Corail TS

Podziel się ze znajomymi:

TABOR I TECHNIKA
Nowe usługi IT dla transportu szynowego firmy Corail
Corail
Firma Corail bazując na wieloletnim doświadczeniu w dostawie wyposażenia zapleczy utrzymania pojazdów szynowych, zaprezentowała nową część swojego portofolio. Firma wkroczyła w sektor IT oferując zupełnie nowe usługi mogące zrewolucjonizować i zintegrować polski transport szynowy. Nowa gałąź będzie rozwijana pod marką CorailTECH, w której ofercie znajdzie się infrastruktura teletechniczna oraz urządzenia zapewniające łączność bezprzewodową. Ofertę dopełnia System Inteligentnego Utrzymania i Zarządzania Zasobami, oprogramowanie ułatwiające obsługę taboru i zajezdni.

W ofercie CorailTECH pojawiła się usługa zapewnienia stabilnej łączności internetowej opartej na najnowszych mechanizmach teleinformatycznych. Stosowane rozwiązania zapewniają utrzymanie dwukierunkowej komunikacji z pociągami, w oparciu o usługi wielu operatorów telekomunikacyjnych jednocześnie. Stabilna łączność umożliwia stworzenie systemu rozrywki pokładowej oraz znacząco poprawia bezpieczeństwo podróżnych. Dzięki wykorzystaniu oferowanej przez Corail technologii możliwe jest zapewnienie dostępu do Internetu pasażerom i jednocześnie dostarczenie bezpiecznego łącza dla potrzeb monitoringu stanu pociągu online. Sieć pokładowa oraz bezprzewodowa oparta jest na komponentach światowego lidera z zakresu telekomunikacji i informatyki.

Możliwość kontrolowania stanu pociągu w czasie rzeczywistym natchnęła inżynierów do stworzenia dedykowanego oprogramowania do potrzeb przemysłu kolejowego. Umożliwia ono łatwiejsze zarządzanie utrzymaniem taboru oraz kompleksową obsługę zajezdni. Użytkownicy zyskują stały pogląd na sytuację parku maszynowego w czasie rzeczywistym. System został stworzony od podstaw przez polskich inżynierów przy współpracy ze specjalistami z branży kolejowej. Ogromną zaletą systemu jest jego modułowość – można go dostosować do indywidualnych potrzeb. W miarę upływu czasu, możliwa jest integracja kolejnych usług i rozszerzanie funkcjonalności.

Więcej na temat powyższych usług na nowej witrynie www.corail.tech.

CorailTECH wraz ze swoimi partnerami będzie także obecny na XIII Konferencji Telekomunikacja i informatyka na kolei, organizowanej 9-11 marca br. w Wiśle. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska CorailTECH.
Partnerzy działu

Rawag
Growag
Radionika
Wago Elwag
Voith Turbo
3M
Aste
R&G Plus

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5