Partnerzy serwisu:
Pasażer

Będzie zintegrowany bilet na pociąg do Radomia i komunikację miejską

Dalej Wstecz
Data publikacji:
27-05-2024
Ostatnia modyfikacja:
27-05-2024
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. pras. Kolei Mazowieckich

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Będzie zintegrowany bilet na pociąg do Radomia i komunikację miejską
fot. KM
Koleje Mazowieckie będą sprzedawać bilety, dzięki którym możliwa będzie podróż komunikacją miejską w Radomiu i okolicach. Oferta będzie obowiązywała od 1 czerwca 2024 r. Bonifikaty dla tych, którzy kupią bilet zintegrowany jednak nie będzie. Bilet będzie kosztować tyle ile normalny bilet na pociąg plus cena biletu na komunikację miejską.

Bilet zintegrowany z Radomiem to nowa oferta pozataryfowa Kolei Mazowieckich, dzięki której podróżni będą mogli odbyć przejazd do/z Radomia pociągiem uruchamianym przez Koleje Mazowieckie oraz autobusem komunikacji miejskiej w Radomiu.

Z oferty będzie mógł skorzystać każdy podróżny zamierzający odbyć przejazd do/z Radomia:
a) pociągiem uruchamianym przez Koleje Mazowieckie z/do dowolnej stacji położonej
w obszarze działania Spółki „Koleje Mazowieckie – KM” do/z Radomia na podstawie biletu jednorazowego wg taryfy normalnej, z ulgą ustawową lub ulgą handlową,
b) autobusem komunikacji miejskiej w Radomiu na podstawie biletu jednogodzinnego normalnego lub ulgowego.

Bilet zintegrowany z Radomiem uprawniać będzie do jednorazowego przejazdu:
a) pociągiem KM w relacji wskazanej na bilecie,
b) autobusem komunikacji miejskiej w Radomiu w dniu ważności biletu przez 60 minut od godziny rozpoczęcia przejazdu (wpisanej odręcznie przez podróżnego na bilecie w sposób trwały i czytelny lub wprowadzonej w systemie internetowej sprzedaży biletów).

Bilet wg oferty będzie można nabyć w przedsprzedaży do siedmiu dni przed planowaną podróżą. Ile będzie kosztował? Cena będzie uzależniona od relacji przejazdu i posiadanej ulgi. Będzie ona stanowiła sumę ceny biletu jednorazowego Kolei Mazowieckich w wybranej przez pasażera relacji oraz ceny biletu jednogodzinnego komunikacji miejskiej w Radomiu.

Oferty nie łączy się z innymi ofertami taryfowymi, pozataryfowymi i specjalnymi.

Oferta dostępna będzie w sprzedaży od 1 czerwca 2024 r.:

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej KM.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5