Partnerzy serwisu:
Infrastruktura

MMR Group TransComfort na konferencji "Telekomunikacja i informatyka na kolei"

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Data publikacji:
31-03-2022
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
informacja prasowa MMR Group

Podziel się ze znajomymi:

INFRASTRUKTURA
MMR Group TransComfort na konferencji "Telekomunikacja i informatyka na kolei"
fot. MMR Group
16 marca 2022 roku rozpoczęła się w Wiśle konferencja „Telekomunikacja i Informatyka na Kolei”. Organizatorem wydarzenia była Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei, natomiast jednym ze sponsorów – MMR Group TransComfort.  

XIX edycja konferencji „Telekomunikacja i informatyka na kolei” była okazją do spotkania liderów z branży kolejowej w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz interoperacyjności IT. Podczas eventu przeanalizowano najważniejsze kierunki zmian oraz innowacji, a także pokazano już wdrożone systemy i rozwiązania technologiczne w tym zakresie.

MMR Group TransComfort, jako jeden ze sponsorów konferencji, przedstawił swoje innowacyjne rozwiązania w zakresie diagnostyki prewencyjnej infrastruktury torowej oraz wsparcia IT sektora utrzymania ruchu. Prelegentem wystąpienia pt. „Telekomunikacja w systemach diagnostyki i sterowania – rozwiązania i praktyki z rynku włoskiego” był Product Manager Adam Mianowski, który przybliżył uczestnikom m.in. system pomiaru obciążeń pionowych SMCV, system bezpiecznej transmisji danych TDS, system analizy i wizualizacji danych diagnostycznych SDC oraz rozwiązania diagnostyczne w sieci LoRa i GSM-R.

MMR Group TransComfort dziękuje za kolejne owocne spotkanie ekspertów branży kolejowej.

 
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5