Partnerzy serwisu:
Infrastruktura

MMR Group TransComfort na Komisji Zasilania IGKM

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Data publikacji:
20-11-2023
Ostatnia modyfikacja:
20-11-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
informacja prasowa MMR Group

Podziel się ze znajomymi:

16 i 17 listopada 2023 r. MMR Group TransComfort uczestniczył w Komisji Zasilania, organizowanej przez Izbę Gospodarczą Komunikacji Miejskiej w Warszawie. Podczas obrad oraz prelekcji sponsorskiej zaprezentował nowoczesne rozwiązania dla sieci trakcyjnej, w tym wysięgniki trakcyjne i tunelowe, naprężacze T-REX, izolatory sekcyjne czy rozdzielnice.

Komisja Zasilania IGKM zgromadziła ekspertów z branży elektroenergetycznej związanej z komunikacją tramwajową, ale także trolejbusami i metrem. Tegorocznymi zagadnieniami obrad było m.in. zarządzanie infrastrukturą energetyczną, sposoby oszczędzania zużycia energii elektrycznej, obniżanie kosztów ponoszonych na energię elektryczną czy bezpieczne i kompleksowe rozwiązania z zakresu miejskiej sieci trakcyjnej.

MMR Group TransComfort był jednym ze sponsorów tegorocznej Komisji Zasilania. Zaprezentował rozwiązania techniczne dla sieci trakcyjnych 3kV DC oraz 2x25kV AC (koleje dużych prędkości, koleje tradycyjne, zabudowy w tunelach i niestandardowe), sieci tramwajowych i trolejbusowych. Product Manager MMR Group TransComfort – Adam Mianowski – wygłosił prelekcję pt. „Kompleksowe rozwiązania osprzętu miejskiej sieci trakcyjnej – budowa, modernizacja i utrzymanie”. Jej głównym punktem była współpraca z włoską grupą Bonomi, która obsługuje ponad 15 zarządców infrastruktury głównie z Europy oraz zainstalowała wysięgniki i osprzęt własnej produkcji już na ponad 25 tys. km torów.
Partnerzy działu

Strunbet
Multiconsult Polska
Aste
Transcomfort
CLIP Group
Euroterminal Sławków
Torhamer
Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5