Partnerzy serwisu:
Tabor i technika

MMR Group TransComfort na Komisji Torowej IGKM - oficjalna premiera autorskiej technologii kotwiącej MMR MONO-MASS

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Rawag
Recaro-Growag
Radionika
Wago Elwag
Voith Turbo
3M
Aste
R&G Plus
GMV

Data publikacji:
17-05-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
informacja prasowa MMR Group

Podziel się ze znajomymi:

10-11 maja we Wrocławiu odbyła się Komisja Torowa, organizowana przez Izbę Gospodarczą Komunikacji Miejskiej oraz MPK Wrocław. Głównym Partnerem spotkania był MMR Group TransComfort. Komisja była doskonałą okazją do oficjalnej premiery autorskiej technologii kotwiącej MMR MONO-MASS, zaimplementowanej w marcu na skrzyżowaniu ulic Bałtyckiej i Obornickiej we Wrocławiu.

Komisja Torowa IGKM to coroczne spotkanie ekspertów z zakresu branży infrastruktury torowej. Omawiane są tutaj bieżące wyzwania, zmiany w regulacjach prawnych, a także możliwości nowoczesnych, zrównoważonych rozwiązań technologicznych dla torowisk.

Podczas tegorocznej Komisji, MMR Group TransComfort zaprezentował zgromadzonym gościom system Rail Comfort SystemÒ w technologii płyt prefabrykowanych. Mgr inż. Mariusz Zaremba, mgr inż. Marcin
Dziewa i mgr inż. Adam Mianowski oficjalnie przedstawili autorski, rewolucyjny produkt służący do kotwienia szyn – MMR MONO-MASS, wcześniej zaimplementowany na skrzyżowaniu ul. Bałtyckiej i ul. Obornickiej we Wrocławiu.

MMR MONO-MASS jest przeznaczony do stosowania jako część systemu przytwierdzenia szyn (część systemu RCSÒ), zarówno podczas wykonywania nowej, jak i remontu już istniejącej konstrukcji
torowiska. Produkt posiada bardzo dobre właściwości wypełniające przestrzeń podszynową i przyszynową, nie wpływa negatywnie na podlewkę (np. na jej konsystencję czy rozpływ), jest samoniwelujący i mrozoodporny. MMR MONO-MASS otrzymał już Krajową Ocenę Techniczną Instytutu Badawczego Dróg i Mostów.

MMR Group TransComfort dziękuje organizatorom i gościom Komisji Torowej za kolejne merytoryczne spotkanie.
Partnerzy działu

Rawag
Recaro-Growag
Radionika
Wago Elwag
Voith Turbo
3M
Aste
R&G Plus
GMV

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5