NUMER 03/2022
NUMER 03/2022
Temat numeru:
Wojna w Ukrainie
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

MIR odpowiada na interpelację posła Iwińskiego

| kch, Rynek Kolejowy 03.09.2014 135

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2014-09-03 09:24:28 Autor: kali74
---.adsl.inetia.pl
Jak widzę twn tekst..."lepiej będzie już w przyszłym roku"...to mi się rzygać chcę! Od ilu to już lat ta sama śpiewka??
Lepiej to będzie jak Barbi opuści ten rząd w cholerę!!
2014-09-03 09:49:04 Autor: .Piotr
---.g-net.pl
Olecko-Gołdap do piachu? Świetnie. Pekapiarnia z ministerialnym betonem wszystko potrafią zaorać. Niech popatrzą na przejście drogowe i kolejki tirów. Z perspektywy warszawskich biurowców nie widać prawdziwego świata...
2014-09-03 09:53:07 Autor: warmiak
---.ip.skylogicnet.com
Prawda jest taka, że dopóki w ZLK w Olsztynie będzie rządził niejaki pan I.M. to niczego dobrego po infrastrukturze kolejowej w tym województwie nie możemy sie spodziewać. Ten człowiek nie potrafi zarządzać infrastrukturą, potrafi ja tylko likwidować. A słynny już wpływ przewodniczącego S na dyrektora też niczego dobrego nie wróży. O nepotyźmie, niekompetencji itp nie wspominając.
2014-09-03 09:59:25 Autor: Via
---.centertel.pl
W sumie to ładnie, że odpowiadają, bo wszyscy tam są tacy zajęci....
To jak w powiedzeniu, że " latają z pustymi taczkami, bo nie mają czasu ich załadować". No i jeszcze musieli się dowiedzieć o jakie linie chodzi, posprawdzać te numerki, no dodatkowa robota im doszła. Na fotografiach sami zadbani ludzie tam zarządzają, a to wymaga czasu i starań, to tym bardziej trzeba docenić, że odpowiedzieli. A co, to już inna sprawa, kto to będzie czytał? I co im może zrobić?
2014-09-03 10:03:32 Autor: niepowiem
---.190.178.160
W odpowiedzi na post kali74:
"Jak widzę twn tekst..."lepiej będzie już w przyszłym roku"...to mi się rzygać chcę! Od ilu to już lat ta sama śpiewka??
Lepiej to będzie jak Barbi opuści ten rząd w cholerę!!"
Bzura. Ja kilka lat temu czytałem i słyszałem, że w 2013-2015 rok to będzie na kolei masakra. Szczególnie 2014, kiedy skumulują się opóźnione remonty "pod" Pendolino. Ja już widzę, że jest lepiej. U mnie jeździ coraz więcej nowego taboru, a czas podróży w końcu systematycznie się skraca wraz z oddawanymi kolejnymi zmodernizowanymi odcinakmi.
2014-09-03 10:52:32 Autor: xyzzyx
---.static.ip.netia.com.pl
Na jakiej linii ten czas się systematycznie skraca?
2014-09-03 10:53:05 Autor: RRR
---.leon.com.pl
@Piotr - utrzymywanie linii znikąd donikąd nie ma w dzisiejszych czasach żadnego sensu. O wiele mądrzej byłoby gdyby np. na Mazurach zrewitalizować linię z Czerwonki do Ełku przez Mikołajki bo w sezonie miałaby duży sens tak samo jak np. linia do Helu którą właśnie zrewitalizowano. Do końca nie rozumiem jaką strategię ma woj. warmińsko-mazurskie bo przemysłu tam praktycznie nie ma, a jeśli chodzi o turystykę to władze nie robią nic aby stworzyć przyjazną komunikację dla turystów choćby tak jak robi obecnie woj. Dolnośląskie czy Zachodniopomorskie.
2014-09-03 14:49:32 Autor: .Piotr
---.g-net.pl
@RRR:
To fakt, ale szkoda że nikt nie pomyślał o towarówce na północ. Było, minęło, to se ne vrati.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Biznes
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 03/2022
NUMER 03/2022
Oddajemy w Państwa ręce wyjątkowy numer "Rynku Kolejowego". Tematem głównym miesięcznika po raz pierwszy jest bowiem wojna. Nie mogło być jednak inaczej, skoro ta tragiczna sytuacja wpływa nie tylko na naszych sąsiadów, ale i na nas, na tak wiele sposobów. W numerze podsumowaliśmy zarówno działania podejmowane przez polskie koleje, w tym przewóz uchodźców i pomocy, jak i niesamowitą odwagę i poświęcenie kolejarzy Ukrzaliznyci. Wiele uwagi poświęcamy też wpływowi wojny na logistykę i gospodarkę. W pozostałej części numeru szczególnie polecamy naszą rozmowę z prezesem PKP PLK i materiały o programie Kolej Plus.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.